TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Ką gali mokytojas“ – knyga mokytojui, siekiančiam tobulėti

Knygos viršelis
Leidyklos „Tyto alba“ nuotr. / Knygos viršelis
Šaltinis: 15min
0
A A

Linas Slušnys, Daiva Šukytė. Ką gali mokytojas – Vilnius: Tyto alba, 2016. – 264 p. Dailininkė Asta Puikienė.

Linas Slušnys – vaikų ir paauglių psichiatras, vadybos ir ekonomikos magistras, VšĮ „Lions Quest Lietuva“ direktorius. Nuo 2005 m. – tarptautinės socialinio ir emocinio ugdymo programos Lions Quest instruktorius. Veda šios programos diegimo seminarus mokykloms, dėsto kursus medikams apie stresą ir jo valdymą, krizių įveikimą, savižudybių prevenciją. Knygų „Būk vyras. Berniukų knyga“ ir „Dėmesio: paauglystė“ vienas iš bendraautorių.

Daiva Šukytė – tarptautinės socialinio ir emocinio ugdymo programos Lions Quest instruktorė. Autorė daug važinėja po Lietuvos mokyklas, dalyvauja susitikimuose su mokytojais, tėvais ir kitais mokyklų bendruomenės nariais. Veda nuoseklaus socialinio ir emocinio ugdymo plėtojimo klasėje bei mokykloje seminarus. Knygos „Dėmesio: paauglystė“ bendraautorė.

Šioje knygoje dalijamės savo dešimties metų patirtimi, sukaupta lankant Lietuvos mokyklas. Norime atkreipti dėmesį, kad pasaulis neišvengiamai keičiasi, – ir mums visiems laikas keistis. Šiandien jau nebegalime tikėtis besąlygiškos pagarbos sau, nes mokytojo kvalifikaciją patvirtinantis diplomas, kaip ir kiti diplomai, nebėra savaiminė vertybė. Didžiausios šiandienos vertybės yra dėmesys, pagarba vienas kitam, gebėjimas bendrauti ir emocinis raštingumas. Knygoje analizuojame, kaip viso to galima išmokyti ir išmokti mokykloje, kaip reikėtų vertinti itin sudėtingas mokyklos gyvenimo situacijas.

Kai kurios į šią knygą sugulusios mokytojų, mokinių, jų tėvų istorijos – itin skaudžios, sukėlusios emocijų audrą mokyklose. „Ką gali mokytojas“ nėra akademinė knyga. Joje – tik pačios svarbiausios kasdienės mintys, kuriomis norime pasidalyti su visais, kam rūpi mūsų vaikų ateitis.

Ši knyga skirta Mokytojui, kuris ne tik moko kitus, bet ir pats siekia tobulėti. Mokytojui, kuris galbūt jau rado arba tebeieško atsakymų į klausimus: ar aš geras mokytojas, kiek aš galiu (turiu) prisiimti atsakomybės ir kur yra mano, kaip atsakingo asmens, galimybių ribos?

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Literatūra Knyga

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau