Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 10d. 19:29

„Kabinetas 339” tapo perkamiausia visų laikų lietuviška audioknyga, knygynuose – tirpsta penktasis tiražas

Birutė Davidonytė ir Dovydas Pancerovas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Birutė Davidonytė ir Dovydas Pancerovas

Naujausiais audioknygų platformos „Audioteka.lt“ duomenimis, 15min tyrimų žurnalistų Birutės Davidonytės ir Dovydo Pancerovo knyga „Kabinetas 339“ tapo visų laikų perkamiausia lietuvių autorių audioknyga Lietuvoje.

Šią savaitę „Kabinetas 339” tapo perkamiausia knyga Lietuvoje ir elektroninėje parduotuvėje „Knyguklubas.lt“, o knygynų tinklo „Vaga“ parduotuvėse pagal pardavimus užima pirmą vietą tarp visų negrožinės literatūros knygų.

Nuo 2019-ųjų lapkričio, kai knyga pirmą kartą pasirodė knygynuose, jau išleisti penki tiražai – viso 21 tūkst. egzempliorių.

Praėjusią savaitę leidykla „Alma littera“ pranešė, jog, išaugus skaitytojų susidomėjimui žurnalistinių tyrimų knyga „Kabinetas 339“, bus išleistas ir šeštasis šios knygos tiražas – papildomi 2 tūkst. egzempliorių. Viso bus išspausdinta 23 tūkst. egzempliorių.

15min tyrimų žurnalistų Birutės Davidonytės ir Dovydo Pancerovo knyga „Kabinetas 339“ pasakoja apie premjero Sauliaus Skvernelio aplinką, įtartinus ryšius, valstybės vardu sudarytus sandorius, kurie buvo naudingi stambiesiems verslo koncernams.

Susidomėjimas knyga ypač išaugo po to, kai buvo pranešta, kad premjeras Saulius Skvernelis kreipėsi į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (VVTAT) bandydamas uždrausti „Kabineto 339“ reklamą. Premjeras įsitikinęs, kad knygos reklamoje matomas knygos viršelis, o taip pat ir reklaminiame vaizdo klipe skambantys Seime jo paties pasakyti žodžiai, esą „visuomenės teisė žinoti nėra absoliuti“, žeidžia S.Skvernelio garbę ir orumą.

Sprendimą dėl premjero skundo VVTAT skelbs rugpjūčio 28-ąją.

Šeštasis „Kabineto 339“ tiražas knygynus turėtų pasiekti jau netrukus.

Knygą „Kabinetas 339“ galite įsigyti visuose Lietuvos knygynuose, taip pat internete (spauskite čia). Audioknygą „Kabinetas 339“ galite įsigyti čia. Elektroninę knygą rasite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/