Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip mažoji Hetė Bi išgydo fėją ir grąžina jai galias

Knyga „Hetė Bi, stebuklingų būtybių gydytoja“
Knygos viršelis / Knyga „Hetė Bi, stebuklingų būtybių gydytoja“
Šaltinis: 15min
0
A A

Leidykla „Tyto alba“ pristato naują Claire Taylor-Smith knygą „Fėjos sparnas: Hetė Bi, stebuklingų būtybių gydytoja“. Iš anglų kalbos knygą vertė Kazimiera Kazijevaitė.

Kartą mergaitė, vardu Harietė, paklausė savo mamos: „O kas gydo fėjas ir undines, kai jos suserga?“ Jos mama Lindsė Teilor su drauge Siuzana Smit ilgai galvojo, kol suprato – ogi stebuklingų būtybių gydytojai! Sutikusios rašytoją Klerę Beiker ir pasivadinusios Klere Teilor-Smit (Claire Taylor-Smith), jos visos kartu ir sukūrė Pasakėnijos karalystę.

Ženk į ją.

Nes ten – mažoji Hetė Bi, kuri kaip tik ir rūpinasi drakonais, vienaragiais, undinėmis – ir fėjomis. Klastingasis kipšų karalius Karigeidis sukėlė audrą ir ledo gabalėlis sudraskė fėjos sparnelį. Dar blogiau – bjaurusis karalius pagrobė ir fėjos galias! Kaip Hetei sutvarkyti sparnelį ir grąžinti fėjai stebuklingus gebėjimus? Jai teks leistis į pavojingą žygį...

Jei tau patinka fėjos, jei mėgsti nuotykius ir svajoji apie stebuklingą šalį, kurioje gali būti reikalinga, – keliauk į pasakiškų būtybių pasaulį kartu su Hete!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą