TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip mažoji Hetė Bi išgydo fėją ir grąžina jai galias

Knyga „Hetė Bi, stebuklingų būtybių gydytoja“
Knygos viršelis / Knyga „Hetė Bi, stebuklingų būtybių gydytoja“
Šaltinis: 15min
0
A A

Leidykla „Tyto alba“ pristato naują Claire Taylor-Smith knygą „Fėjos sparnas: Hetė Bi, stebuklingų būtybių gydytoja“. Iš anglų kalbos knygą vertė Kazimiera Kazijevaitė.

Kartą mergaitė, vardu Harietė, paklausė savo mamos: „O kas gydo fėjas ir undines, kai jos suserga?“ Jos mama Lindsė Teilor su drauge Siuzana Smit ilgai galvojo, kol suprato – ogi stebuklingų būtybių gydytojai! Sutikusios rašytoją Klerę Beiker ir pasivadinusios Klere Teilor-Smit (Claire Taylor-Smith), jos visos kartu ir sukūrė Pasakėnijos karalystę.

Ženk į ją.

Nes ten – mažoji Hetė Bi, kuri kaip tik ir rūpinasi drakonais, vienaragiais, undinėmis – ir fėjomis. Klastingasis kipšų karalius Karigeidis sukėlė audrą ir ledo gabalėlis sudraskė fėjos sparnelį. Dar blogiau – bjaurusis karalius pagrobė ir fėjos galias! Kaip Hetei sutvarkyti sparnelį ir grąžinti fėjai stebuklingus gebėjimus? Jai teks leistis į pavojingą žygį...

Jei tau patinka fėjos, jei mėgsti nuotykius ir svajoji apie stebuklingą šalį, kurioje gali būti reikalinga, – keliauk į pasakiškų būtybių pasaulį kartu su Hete!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą