TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kas išgelbės žemiečius nuo ateivės kūno kultūros mokytojos?

Knygos viršelis
Leidyklos nuotr. / Knygos viršelis
Šaltinis: 15min
0
A A

David Solomons. Mano kūno kultūros mokytoja – ateivių valdovė. Iš anglų kalbos vertė Vytautas Varanius. – Vilnius: Tyto alba, 2017. – 308 p. Iliustravo Laura Ellen Anderson.

Davidas Solomonsas – britas, scenarijų autorius, gyvenantis Dorsete su žmona ir sūnumi Luku. „Mano brolis superherojus“, pirmoji jo knyga vaikams, – apie Luką ir jo brolį Zaką, staiga įgijusį supergalių ir privalėjusį išgelbėti pasaulį, bet vos nepražuvusį.

Ir antroje knygoje nuotykiai tęsiasi!

Zakas ir jo draugė Lara tebesipuikuoja supergaliomis. O jaunėlis Lukas, nors ir priklauso pasaulio gelbėtojų būriui, neturi jokių galių. Užtatjis turi nuojautą: aplinkui vyksta keisti dalykai – krinta lėktuvai, blyksi šviesos, – ir ne šiaip sau!

Be to, kūno kultūros mokytoja yra ateivė, užsimaskavusi žmogišku pavidalu, ji trokšta užvaldyti Žemės gyventojų protus. Lukas tuo tvirtai įsitikinęs, bet kas juo tiki – aišku, niekas!

Lukas ima veikti vienas ir tuojpaaiškėja, kad jis teisus!O tada užverda tokia košė, kad gelbėti pasaulį nuo invazijos tenka visiems. Gerieji kovoja kartu su blogiukais, broliai susivienija – ir didysis mūšis prasideda!

Nauji Luko, Zako ir Laros žygiai prieš… kūno kultūros mokytoją? Ar visgi prieš piktų ateivių invaziją? Sužinok tuoj pat!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Literatūra Knyga
Sužinokite daugiau