Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 4d. 12:29

Knyga „Nustokim krūpčiot“ – jau ir elektroniniu formatu

Knyga Nustokim krūpčiot
Knyga Nustokim krūpčiot

Didelio skaitytojų susidomėjimo sulaukusios Daivos Ulbinaitės knygos „Nustokim krūpčiot. Prezidentė Dalia Grybauskaitė“ antrasis tiražas jau beveik išparduotas, po Knygų mugės pasirodys trečiasis tiražas. O Knygų mugėje skaitytojų laukia specialus susitikimas su kadenciją baigusia Prezidente D.Grybauskaite.

Leidykla „Tyto alba“ skelbia, kad nuo šiol knyga „Nustokim krūpčiot“ bus prieinama ir kitu, ne popieriniu, formatu – jau pasirodė elektroninė knygos versija, kurią galima įsigyti knygos.lt platformoje.

Ši knyga apie tai, kas istoriniu 2009–2019 m. laikotarpiu vyko mūsų valstybėje ir kokia Prezidentė buvo politikoje, kokios baimės kankino teisėsaugą ir ko neapskaičiavo energetikos oligarchai, kas yra grybauskaitiška politinė kultūra ir kaip ribotas konstitucines Prezidento galias praplečia asmenybės jėga.

Prezidentė. Tekstai ir kontekstai
Prezidentė. Tekstai ir kontekstai

Čia paaiškėja, už ką Plieninę magnoliją keikė V.Putinas ir gyrė D.Trumpas, kodėl nebuvo gerta šampano su B.Obama, kokių patarimų reikėjo A.Merkel, dėl ko Lietuvos Prezidentei skambindavo NATO generalinis sekretorius ir kokios asmeninės vertybės ir nuostatos suteikė Lietuvai svorio daugiau, nei leidžia mūsų šalies dydis. Įvairiomis aplinkybėmis atsiskleidžia ir kokia Prezidentė buvo kasdieniame gyvenime, kas ją graudino iki ašarų, kam skyrė žibuokles ir kodėl taip pamėgo karališkąją mėlyną spalvą.

Vilniaus knygų mugėje stiprios lyderystės gerbėjams taip pat bus pristatyta dar viena nauja Prezidentės Dalios Grybauskaitės veiklos laikotarpį atspindinti knyga – „Prezidentė. Tekstai ir kontekstai“. Knygoje – garsiausi Prezidentės posakiai, įžvalgos ir komentarai, metiniai pranešimai ir interviu. Įkvepiančios Prezidentės mintys, įžvalgos ir žodis – kiekvienam, kam svarbus viešasis kalbėjimas ir įdomi lyderio žodžio galia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:17
05:19
02:24

Esports namai

URBAN˙/