Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 7d. 10:35

„Knygų iššūkis 2013“ kviečia prisijungti ir skaityti kartu su visa Lietuva

Knygynas
T.Gorbačo/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Knygos

Ar dažnai Jums dovanoja knygas? Ir tik už tai, kad perskaitėte knygą. Ar kada gėrėte nemokamai kavą tik dėl to, jog parašėte apie ją atsiliepimą? O gal esate laimėję krūvą knygų tik dėl didžiulio pomėgio skaityti? Ne? Tuomet šis projektas kaip tik Tau!

"Kiekviena knyga yra iššūkis", – teigia rašytoja Nora Roberts. Pritarti tam, ar ne, kiekvieno asmeninis pasirinkimas. Tačiau sutikite su tuo, jog šiais laikais sunku išsirinkti vertingą knygą, kai  kasmet išleidžiama  tokia jų gausybė. Knygynai gundo skaitytojus naujienomis, asmeninės bibliotekos didėja, o neperskaitytų ir norimų perskaityti knygų sąrašas vis ilgėja. Pripažinkime, juk kiekvienas turime tokių knygų, kurias vis atidėliojame skaityti. Vieni teisinasi laiko stoka, kiti baiminasi, jog knyga bus per sudėtinga, o gal ir neįdomi.

Tinklaraštis „Aš skaitau“, knygų projektas „100knygu.lt“, naujienų svetainė 15min.lt, leidyklos „Vaga“, „Alma littera“ bei kavinių tinklas „Coffe inn“  sujungia savo pajėgas ir skelbia, jog knygos skirtos skaitymui, o ne dulkėjimui lentynose. Tad visus mėgstančius skaityti ir turinčius tokių, vis atidėliojamų, knygų, kviečiame jungtis prie projekto „Knygų iššūkis 2013“.

Svarbiausias projekto tikslas yra skatinti žmones kuo daugiau skaityti bei trumpinti savo norimų perskaityti knygų sąrašą. Projekte gali dalyvauti visi norintys, reikia tik užsiregistruoti puslapyje www.100knygu.lt/issukis susikurti 12 knygų bei 2 alternatyvių knygų sąrašą ir jas perskaityti. Skaitymas negali būti prievolė, tad bet kada nepatikusią knygą iš sąrašo, galėsite pakeisti alternatyvia. Skaitykite knygas, rašykite atsiliepimus ir kiekvieną mėnesį laimėkite prizus. Kiekvieną mėnesį 5 dalyviems atiteks po knygą. Pirmieji 10 dalyvių, parašiusių atsiliepimą apie perskaitytą knygą, mėgausis skaniausia „Coffe inn“ kava, o metų pabaigoje net 6 skaitytojai laimės po 10 leidyklų „Vaga“ bei „Alma littera“ knygų.

Knygų iššūkis tęsis visus metus, registracija vyks iki šių metų gruodžio 31 dienos. Išsamią informaciją apie projektą rasite www.100knygu.lt/issukis .

Projekto šūkis –  „Perskaityti negalima atidėlioti“, tad po kuriuo žodžiu šiemet kablelį dėsi TU? Nedvejok, junkis prie mūsų ir skaityk kartu su visa Lietuva!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės