TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Knygų mugėje Egidijus Vareikis pristatys savo pirmąją poezijos knygą

E.Vareikis.
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / E.Vareikis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Žinomas chemikas, politologas, politikas bei visuomenės veikėjas Egidijus Vareikis šių metų „Tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje“ pristatys savo pirmąją leidykloje UAB „Vitae Litera“ išleistą poezijos knygą apie meilę. Naują gyvenimo etapą pradedantis politikas knygą dedikuoja savo žmonai Rozvitai.

Poezijos knygos „Mano meilės laiškai“ autoriaus teigimu, jis eilėraščius rašė daug metų, tačiau nesiryžo jų spausdinti. „Eilėraščių rašymas nėra mano pagrindinė veikla ar pragyvenimo šaltinis, juos rašau savo malonumui. Kartas nuo karto juos publikuodavau savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje ar kokia ypatinga proga perskaitydavau į kokį renginį susirinkusiems žmonėms“, – sakė dar mokyklos laikais apsakymus ir eiles pradėjęs rašyti E.Vareikis.

Kurdamas savo poeziją jaučiuosi labai laisvas, man įtakos nedaro jokios kryptys ar srovės. Tiesiog rašau tai, kad man pačiam patinka.

Anot pirmąją poezijos knygą išleidusio politiko, pagrindinės temos, kurios vyrauja jo eilėraščiuose, yra meilės ir atgailos.

„Kurdamas savo poeziją jaučiuosi labai laisvas, man įtakos nedaro jokios kryptys ar srovės. Tiesiog rašau tai, kad man pačiam patinka“, – apie poezijos knygos gimimą, kuris sutampa su žmonos Rozvitos gimtadieniu pasakoja E.Vareikis.

17 metų veikiančios leidyklos UAB „Vitae Litera“ direktorės Valdonės Valienės manymu, pirmoji E.Vareikio poezijos knyga yra malonus netikėtumas juo besižavintiems žmonėms ir nedidelis akibrokštas politiko kritikams.

„Mūsų visuomenė linkusi politikus įsprausti į labai griežtus rėmus, nuolatos juos kritikuoti, peikti ir niekada gero žodžio nepasakyti už nuveiktus darbus, o pirmai progai pasitaikius – pasmerkti. Man džiugu, kad šis žmogus po visų jį ir jo šeimą užgriuvusių negandų atsitiesė, toliau dirba, o mano vadovaujama leidykla „Vitae Litera“ galėjo išleisti pirmąją labai jausmingą ir nuoširdžią E.Vareikio poezijos knygą“, – ruošdamasi šių metų „Tarptautinei Vilniaus knygų mugei“, kurioje ir bus pristatyta knyga, sakė V.Valienė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą