Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 30, 11:41

Konkursas: laimėkite Elin Hilderbrand knygą „28 vasaros“

15min ir knygų mainų platforma „Bookswap“ skelbia konkursą – laimėkite Elin Hilderbrand knygą „28 vasaros“, kurią išleido leidykla „Tyto alba“, o į lietuvių kalbą vertė Ieva Albertavičienė.
Knyga „28 vasaros“
Knyga „28 vasaros“ / Knygos viršelis

Prizą konkursui įsteigė knygų mainų platforma „Bookswap“. Sužinokite daugiau apie knygų mainus – skaitykite čia.

Elin Hilderbrand (g. 1969 m.) – amerikiečių rašytoja, dvidešimt penkerius metus gyvenanti Nantaketo kurorte, dvidešimt dviejų bestseleriais tapusių romanų autorė, kurią spauda vadina „paplūdimio romanų karaliene“. Lietuviškai jau išleisti jos romanai „Tobula pora“, „Miestelis prie vandenyno“, „Dvynės“.

Filmo „Same Time, Next Year“ įkvėptas romanas, kurį skaitant norisi tuo pačiu metu šypsotis ir ilgesingai liūdėti. Autorė tikroviškai vaizduoja personažus, neslėpdama jų silpnybių, ir nuosekliai papasakoja neįtikėtiną meilės istoriją, prasidėjusią 1993-iaisiais. Dvidešimt aštuonios vasaros, du jauni žmonės ir meilės pažadas – vieną savaitgalį per metus praleisti kartu, kad ir kas nutiktų... Kaip tai keičia likimus ir ar įmanoma gyventi slaptą gyvenimą nieko nesugriaunant?

„28 vasaros“ – tai įtraukianti ir užburianti istorija apie meilę ir nuodėmę, kaltę ir pavydą, baimę ir liūdesį. Apie mūsų pasirinkimus ir kainą, kurią tenka už tai sumokėti.

Laimėkite šią knygą atsakydami į paprastą klausimą: parašykite leidyklą, kuri išleido knygą „28 vasaros“.

Atsakymus rašykite „15min knygos“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“. Spauskite čia.

Knygos laimėtoją skelbsime pirmadienį, spalio 3 dieną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą