Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 3d. 12:36 , Atnaujinta: 2013 sausio 4d. 19:03

Laimėkite knygą „Saldus gyvenimas Paryžiuje“

Knygos viršelis
Leidyklos nuotr. / Knygos viršelis

Nauji metai – nauji „15min“ knygų prizai. Šįsyk siūlome Jums laimėti leidykloje „Vaga“ išleistą Davido Lebovitziaus knygą „Saldus gyvenimas Paryžiuje“.

Šioje knygoje ne tik šmaikščiai aprašomas gyvenimas Paryžiuje, šio miesto gyventojų įpročiai, bet ir pateikiama praktiškų patarimų, kaip išmokti gaminti paryžietiškus patiekalus. Kulinarijos mėgėjams čia kiekvieno skyriaus pabaigoje yra pateikiama po receptą. 

Norėdami laimėti šią knygą turite teisingai atsakyti į su knyga susijusį klausimą. Taigi – apašydamas gyvenimą Paryžiuje autorius sako, kad streikai yra tokie įprasti šiame mieste, kad jie netgi turi savo sezoną. Kurie du metų laikai labiausiai Paryžiuje pasižymi streikais? (Pavyzdžiui: žiema ir pavasaris, pavasaris ir ruduo, vasara ir žiema ir pnš). 

Atsakymus rašykite „15min knygų lentynos“ puslapyje socialiniame tinkle „Facebook“. Čia visuomet rasite naujausias žinias apie literatūrą.

Taip pat atsakymus galite siųsti ir adresu knygos@15min.lt. 

Laimėtoją burtų keliu išrinksime ir paskelbsime penktadienį.

Atnaujinta 19.04 val. Baigėsi konkursas, kurio metu buvo galima laimėti knygą „Saldus gyvenimas Paryžiuje“. Ją laimėjo Violeta Sultanova. Atsakymas į klausimą, kada Paryžiuje standartiškai vyksta streikai – pavasaris ir ruduo. Autorius rašo: „Ankstyvą rudenį ir vėlesnę gegužę streikai ir les mouvements sociaux (socialiniai neramumai) prasiveržia reguliariai“. Kviečiame laimėtoją parašyti adresu knygos@15min.lt, ir sužinosite, kaip atsiimti knygą.

Temos: 1 Knygos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/