Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lapkričio mėnesį pasirodys nauja Benedikto XVI knyga-interviu angliškai

Popiežius Benediktas XVI
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Popiežius Benediktas XVI
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau liepos pradžioje pasirodė žinių, kad rudenį bus išleista nauja popiežiaus emerito Benedikto XVI knyga-interviu, parengta, kaip ir kelios kitos, su vokiečių žurnalistu Peteriu Seewaldu. Italų spauda spėliojo, kad ji vadinsis „Paskutinieji pokalbiai“ ir pasirodys rugsėjo mėnesį.

Šios žinios įgijo konkretesnį pavidalą, kai britų leidykla „Bloomsbury publishing“, ypač išgarsėjusi romanų serija apie Harį Poterį, pranešė, kad įsigijo leidybos teises ir išleis knygą išverstą į anglų kalbą.

Leidyklos interneto portale jau galima pamatyti jos viršelį ir aprašymą. Knyga vadinasi „Benediktas XVI: paskutinis testamentas jo paties žodžiais“. Knyga bus kietais viršeliais, ją sudarys 224 puslapiai ir ji kainuos 24 svarus: tai vidutinė geros knygos kaina Didžiojoje Britanijoje. Ją bus galima nusipirkti nuo lapkričio 15 dienos.

Knygos anonsas žada, kad Benediktas XVI daugiau papasakos apie tą laiką, kai jis tapo popiežiumi emeritu ir kelias temas, kurios jo pontifikato metais audrino žiniasklaidą ir rūpėjo katalikų bendruomenei: dokumentų nuo jo stalo nutekinimą („Vatileaks“), jo jaunystę nacių laikais, reformą Bažnyčioje, ypač kovojant su seksualiniu dvasininkų išnaudojimu, apie „homoseksualų lobingą“ Vatikane, apie savo sekretorių George'ą. Benediktas XVI taip pat pasidalins mintimis apie savo įpėdinį popiežių Pranciškų ir jo būdą vykdyti savo misiją.

Vatikano radijas mažas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą