Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 9d. 12:30

Lietuvoje pasirodė naujausia bestselerio „Paslaptis“ autorės knyga

Knyga „Magija“
Knygos viršelis / Knyga „Magija“

Šalies knygynuose pasirodė trečioji bestselerio „Paslaptis“ („The Secret“) serijos knyga „Magija“. Pirmoji šios serijos dalis sulaukė nepaprasto populiarumo bei subūrė didžiulį gerbėjų ratą – visame pasaulyje parduota 20 mln. jos egzempliorių, knyga išversta į 43 kalbas, o joje dėstomos tiesos dažnai prilyginamos naujajai religijai. Visą autorės Rhonda Byrne „Paslapties“ seriją Lietuvos skaitytojams pristato leidykla „Alma littera“.

Literatūros naujienas sekite socialinaime tinkle „Facebook“. Spauskite čia ir prisijunkite!

Naujausia Rh.Byrne knyga „Magija“ tęsia idėjas, išdėstytas savo pirmtakėse „Paslaptis“ ir „Galia“, tačiau ją gali be vargo suprasti ir tie, kurie minėtų knygų neskaitė. Knygoje pasakojama apie nepaprastą dėkingumo galią, kurią autorė įrodo pasitelkusi daugybę šventraščių, žymių pranašų ir iškilių asmenybių citatų, taip pat remdamasi ir savo pačios gyvenimo faktais.

Šioje knygoje pateikiamas ir 28 dienų praktinis saviugdos kursas, kurį sudaro specialūs pratimai bei užduotys. Šis kursas yra skirtas žmonėms, siekiantiems pasirūpinti savo sveikata, susikurti darnesnius santykius, materialinę sėkmę ir kitus visaverčio gyvenimo komponentus. „Magijoje“ skaitytojai taip pat ras specialų „Visatos čekį“, kurį užpildę ir įrašę norimą sumą, galės išsiųsti į Visatos banką ir laukti stebuklo.

Rh.Byrne – Australijos televizijos prodiuserė, įtraukta į 2007 m. „Time Magazine“ paskelbtą įtakingiausių žmonių pasaulyje šimtuką. Ji pasaulyje išgarsėjo filmu „Paslaptis“, o netrukus pasirodė ir to paties pavadinimo knyga, kurioje buvo kalbinami įvairūs žinomi lektoriai. Ją sekė kitos serijos knygos „Galia“ ir „Magija“.

Temos: 1 Knyga
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės