Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 13d. 16:19

Lietuvoje veiklą pradeda Nepriklausoma nacionalinė autorių agentūra

Vilniaus knygų mugė
Luko Balandžio nuotr. / Vilniaus knygų mugė

Lietuvos knygų verslo padangėje – naujas žaidėjas. Interneto knygyno Knygos.lt ir leidyklos „Obuolys“ iniciatyva įkurta Nepriklausoma nacionalinė autorių agentūra, kurios tikslas atrasti naujus talentus ir suteikti jiems galimybę pristatyti savo darbus plačiai auditorijai, užtikrinant kokybišką administravimą ir aptarnavimą.

Nepriklausoma nacionalinė autorių agentūra (NNAA) ketina bendradarbiauti su visomis Lietuvos leidyklomis ir autoriams siūlo unikalią platformą bei savo ryšius, kurie padės pasiekti skaitytojus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

„Mūsų tikslas buvo sukurti tokią platformą, kuri būtų aiški, suprantama mūsų autoriams ir kuri leistų jiems atstovauti ne tik Lietuvoje. Mes konsultuosime ir rūpinsimės visais rinkodaros, platinimo, knygos reklamavimo reikalais, pristatysime kūrinius partneriams ir agentūroms Lietuvoje bei užsienyje, suteiksime reikalingą informaciją visais leidybos klausimais nuo knygos redakcijos iki optimalių partnerių pasirinkimo“ – teigia Mantas Butas, UAB „Media Incognito“, atstovaujančios leidyklai „Obuolys“, direktorius.

Į NNAA gretas įstoti galės visi autoriai, neatsižvelgiant į jų rašomos literatūros žanrą. Tereikės pateikti rankraštį, jo ištrauką ar knygos planą ir laukti NNAA atsakymo. NNAA tiki, kad visų autorių kūryba yra vertinga, tačiau tik pati geriausia nusipelno būti išleista ir pristatyta platesnei auditorijai. Tekstus vertins NNAA specialistai ir atrinks tuos, kurie gali pretenduoti tapti naujais lietuvių literatūros lyderiais.

Naujos agentūros specialistai turi daug patirties leidybos versle ir yra dirbę su tokiais autoriais kaip Nomeda Marčėnaitė, Egidijus Knispelis, Paulius Ambrazevičius, Gražina Karaliūnaitė ir Jurga Adomo. Pasak Manto Buto, Nepriklausoma nacionalinė autorių agentūra atsiskaitys su autoriais pagal tarptautine praktika grįstą modelį, kuris yra paremtas procentais nuo pardavimų. Taip pat autoriams bus suteikta galimybė nemokamai išleisti savo elektroninę knygą, kuri bus pasiekiama didžiausiuose Lietuvos ir pasaulio elektroniniuose knygynuose.

Nepriklausoma nacionalinė autorių agentūra startuoja jau šią savaitę ir laukia pirmųjų autorių, norinčių savo kūrybą pristatyti visuomenei padedant profesionalams ir naudojantis plačiu paslaugų spektru.

NAUJIENAS APIE KNYGAS, RAŠYTOJUS, KONKURSUS IR NAUJAUSIŲ KNYGŲ RECENZIJAS SEKITE TINKLE „FACEBOOK“. SPAUSKITE ČIA IR PRISIJUNKITE PRIE „15MIN KNYGŲ LENTYNOS“ GERBĖJŲ!

Temos: 2 Literatūra Knygos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/