Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 6d. 14:09

Lietuvos knygynuose – jau penktasis knygos „Kabinetas 339“ tiražas, spausdinamas ir šeštasis

Knygos „Kabinetas 339“ pristatymas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Knygos „Kabinetas 339“ pristatymas

Leidykla „Alma littera“ pranešė, jog, išaugus skaitytojų susidomėjimui žurnalistinių tyrimų knyga „Kabinetas 339“, ketinama išleisti ir šeštąjį šios knygos tiražą – papildomus 2 tūkst. egzempliorių.

15min tyrimų žurnalistų Birutės Davidonytės ir Dovydo Pancerovo knyga „Kabinetas 339“ pasakoja apie premjero Sauliaus Skvernelio aplinką, įtartinus ryšius, valstybės vardu sudarytus sandorius, kurie buvo naudingi stambiesiems verslo koncernams.

Nuo 2019-ųjų lapkričio, kai knyga pirmą kartą pasirodė knygynuose, jau išleisti penki tiražai – viso 21 tūkst. egzempliorių. Šią savaitę „Kabinetas 339“ grįžo į perkamiausių knygų dešimtukus bemaž visose platformose, todėl netrukus bus išspausdintas ir šeštasis tiražas (viso 23 tūkst. egzempliorių).

Galima spėti, susidomėjimas knyga vėl išaugo po to, kai šią savaitę buvo pranešta, kad premjeras Saulius Skvernelis kreipėsi į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (VVTAT) bandydamas uždrausti „Kabineto 339“ reklamą. Premjeras įsitikinęs, kad knygos reklamoje matomas knygos viršelis, o taip pat ir reklaminiame vaizdo klipe skambantys Seime jo paties pasakyti žodžiai, esą „visuomenės teisė žinoti nėra absoliuti“, žeidžia S.Skvernelio garbę ir orumą.

Sprendimą dėl premjero skundo VVTAT skelbs rugpjūčio 28-ąją, 10 val.

Šeštasis „Kabineto 339“ tiražas knygynus turėtų pasiekti artimiausiomis savaitėmis.

Knygą „Kabinetas 339“ galite įsigyti visuose Lietuvos knygynuose, taip pat internete (spauskite čia). Audioknygą „Kabinetas 339“ galite įsigyti čia. Elektroninę knygą rasite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Video

00:38
13:16
01:03

Esports namai

URBAN˙/