Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 sausio 2d. 15:57

Lucindos Riley „Audrų seseryje“ – mįslinga antrosios sesers Alės istorija

Knygos viršelis
Leidyklos „Tyto alba“ nuotr. / Knygos viršelis
Lucinda Riley. Audrų sesuo: Alės istorija. Iš anglų kalbos vertė Kristina Miliūnienė. – Vilnius: Tyto alba, 2017. – 636 p. Dailininkė Asta Puikienė.

Jeigu mūsų pavardė yra anagrama, kurią tėtis sukūrė apsėstas tų žvaigždžių ir mitų apie jas, tad kas mes buvome? O dar svarbiau – kas buvo jis?

Lucinda Riley – britų rašytoja, kurios romanai „Orchidėjų namai“, „Levandų sodas“ greitai užkariavo viso pasaulio skaitytojų širdis. Ciklas „Septynios seserys“ – nuostabūs pasakojimai apie įvaikintas seseris, išskirtinio, mįslingo likimo moteris, siekiančias sužinoti savo tikrąsias istorijas.

„Audrų sesuo: Alės istorija“ pasakoja apie Alę, antrąją iš seserų, pavadintų Plejadžių žvaigždžių vardais. Jos pasaulis – jūra ir jachtos. Pakviesta dalyvauti prestižinėje regatoje, ji drauge suranda ir meilę, ir laimę. Tačiau viskas staiga nutrūksta, mirus tėvui. Ji skuba į vaikystės namus prie Ženevos ežero, bet laidotuvės jau įvyko, o kiekviena iš seserų gauna po nuorodą su paslaptingomis koordinatėmis. Alė leidžiasi į savo istorijos paieškas, vedančias į Norvegiją…

Norvegijoje Alė pamažu atveria langą į savo praeitį. Kaip ji susijusi su Ana Landvik, jauna dainininke iš kaimo, prieš šimtą metų dainavusia pirmajame Griego žymiojo kūrinio „Peras Giuntas“ pastatyme? Vis daugiau sužinodama apie Aną, Alė ima klausti savęs: kas iš tiesų buvo jų tėvas? Ir kur yra septintoji jų sesuo?

Šiaurės grožis, muzikos kerai ir senove užburianti Anos istorija – visa tai tampa naujuoju Alės gyvenimu. O kai ji sutinka smuikininką Tomą, kuris iš pirmo žvilgsnio regisi jai artimas, ima aiškėti, kad jos jaunystės meilė – muzika – visai nebuvo atsitiktinumas…

Alę likimas nuveda į Norvegiją. O kas laukia kitų seserų? Istorijos tęsiasi.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

14:52
00:26
00:21

Esports namai

Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°