Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 17d. 22:37

Mėgstate Haruki Murakami kūrybą? Tada turėtų patikti šios knygos

Haruki Murakami knyga
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Haruki Murakami knyga

Japonijos rašytojas Haruki Murakami yra vienas populiariausių autorių pasaulyje. Tačiau mėgstantys jo knygas gali ir kitų kūrinių, kurie savo temomis, kuriama atmosfera panašūs į šio rašytojo kūrybą, rašo „Bustle“ knygų apžvalgininkė Alex Heimbach.

H.Murakami kūryboje regima daug vienatvės, jaučiamas praradimo jausmas, o realybė dažnai persipina su sapnais ir fantazija. Dažnai šis autorius įvardijamas kaip mistikos meistras.

Štai jums 11 knygų, kurios yra ne ką prastesnės už H. Murakami kūrybą. Vienos iš jų į Japonijos autoriaus romanus panašios mistika ir fantastiniu pasauliu, kitos – pasakojimo tėkme ir personažų paslaptingumu.

„Geek Love“, autorė – Katherine Dunn

Keista Katherine Dunn istorija, peržengianti realybės ribas. Romane pasakojama apie keistos šeimos gyvenimą. O šeima tikrai neįprasta – berniukas su pelekais, kuprius, Siamo dvynės. Kaip sako A. Heimbach, perskaitę šią knygą nenustebkite, jei kartais sapnuosite ir košmarus.

Knygos viršelis/„Geek Love“
Knygos viršelis/„Geek Love“

„The Isle Of Youth“, autorė – Laura Van Den Berg

Romanas apie moteris, kurios jaučiasi nejaukiai realybėje. Daug metaforų ir knygos kuriamas jausmas, kad tikri daiktai nėra realūs. Tačiau kodėl? Tai itin panašu į H. Murkami kūrybą.

Knygos viršelis/„The Isle Of Youth“
Knygos viršelis/„The Isle Of Youth“

„Gun, With Occasional Music“, autorius – Jonathanas Lethemas

Fantastinis pasakojimas „Pistoletas su muzika“ apie detektyvo gyvenimą keistame mieste, kuriame laikraščius pakeitė muzika, kūdikių nebėra, visi vartoja narkotikus, o gyvūnai dirba tokius pats darbus, kaip ir žmonės.

Knygos viršelis/„Gun, With Occasional Music“
Knygos viršelis/„Gun, With Occasional Music“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos