Tiesiogiai
15min be reklamos
2022 10 03, 15:10

Nacionaliniame Kauno dramos teatre – leidyklos „Vaga“ knygos „Augau teatre“ pristatymas

Spalio 5 d., trečiadienį, 18:30 val. Nacionalinio Kauno dramos teatro Mažojoje salėje vyks Dovilės Zelčiūtės knygos „Augau teatre“ pristatymas. Renginį moderuos teatrologė, profesorė Ramunė Marcinkevičiūtė, ištraukas iš knygos skaitys aktorė Rasa Samuolytė, rašoma „Vagos“ pranešime žiniasklaidai.
Dovilė Zelčiūtė
Dovilė Zelčiūtė / A.Aleksandravičiaus nuotr.

Kolega, rašytojas ir poetas Donaldas Kajokas apie knygą sako: „Dovilės Zelčiūtės „Augau teatre“ – literatūrinė autobiografija, šypsninga pirmosios meilės istorija, autorės intelektualinio, dvasinio brendimo ištakos. Galima skaityti ir kaip tam tikros epochos metraštį, ir kaip romaną, ir netgi kaip atskiras išbaigtas, jaukias noveles. Gyvenimas regimas kaip teatras, teatras – kaip ribinės situacijos erdvė su savo karaliais, pranašais, pajacais ir varguoliais – tam tikro laikotarpio Kauno dramos teatro aktoriais, jų šeimomis. Pasaulis teatro artistų vaiko, gavusio „kitos realybės skiepą“, akimis.“

Taip pat dalyvaus Oskaro Koršunovo (OKT) teatro vadybininkė Audra Žukaitytė, Nacionalinio Kauno dramos teatro vadovas Egidijus Stancikas, literatūros apžvalgininkas Tomas Vyšniauskas, rašytoja Aldona Ruseckaitė, teatrologė Vitalija Truskauskaitė ir leidyklos „Vaga“ vyr. redaktorė Agnė Puzauskaitė.

Renginys nemokamas, plačiau skaitykite čia.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą