Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Nauja Vytauto V.Landsbergio istorija apie skruzdėlytę Birutę – knyga, kupina didvyriškų išdaigų ir linksmybių

Vytautas V. Landsbergis, „Birutė – skruzdžių generolė“. Dailininkas Gediminas Pranckevičius. Leidykla „Dominicus Lituanus“, Vilnius, 2015.
Knygos viršelis
Knygos viršelis / Leidyklos nuotr.
Temos: 2 Literatūra Knygos

„Birutė – skruzdžių generolė“ – tai antroji pasakų serijos knyga apie narsiąją Šimonių girios skruzdę Birutę, nutarusią atkeršyt šernui Zebediejui. Jai į pagalbą atskuba gegutė, meška, rupūžė, širšė. Jos nugali piktadarius – išveja juos arba įkalina meškos irštvoje. O tada susivaidija tarpusavyje. Šimonių giria atsiduria prie antrojo karo slenksčio, tačiau... Stop! Perkaitysite šią knygą ir patys sužinosite.

Visais laikais iškylantis vyrų ir moterų santykių sudėtingumas knygoje pateikiamas žaismingai, linksmai. Vaikams suprantami pavyzdžiai ir nesudėtingas problemos sprendimas parodo, kaip svarbu yra draugauti ir sutarti, išklausyti ir suprasti. Džiaugsmas ir klestėjimas visuomenėje galimas tik elgiantis garbingai ir draugiškai!

– Kai manęs vaikai paklausia, kodėl parašiau knygą apie skruzdėlytę Birutę, kas joje naujo, imu krapštyti galvą, – šypsosi  rašytojas Vytautas V. Landsbergis, – ir po kelių dienų būtinai ką nors iškrapštau. Pavyzdžiui, mintį, jog ši knyga yra apie moterų ir vyrų barnius, peraugančius į karą, o paskui į taiką, kuomet visi miške supranta, kad nėra geresnių, labesnių... Kad „pati labiausia" yra taika, supratimas, sutarimas ir kiekvieno kito žvėrelio (žmogelio) kitoniškumo gerbimas. Ši knyga – apie meilę meilei ir neapykantą neapykantai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius