Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 rugpjūčio 20d. 10:27

Nauja Vytauto V. Landsbergio pasaka – spalvinga knygelė mažiausiems skaitytojams

Knygos viršelis
Leidyklos nuotr. / Knygos viršelis
Vytautas V. Landsbergis, „Kieno liežuvis ilgesnis?“. Dailininkė Dalia Karpavičiūtė. Leidykla „Dominicus Lituanus“, Vilnius, 2014.

Lapiukas Pūkis – naujasis mažųjų skaitytojų bičiulis. Antroje pasakoje „Kieno liežuvis ilgesnis?“ Pūkis susipažįsta su miško gyventojais ir išmoksta, jog negražu rodyti liežuvį.

„Pūkio pasakos” – tai knygelės 2-7 metų vaikams, kuriose paprasta ir linksma forma pasakojama apie mažylio lapiuko pasaulio pažinimą, draugus, pramogas, skaudžias ir linksmas gyvenimo pamokas.

Spalvingas iliustracijas pamėgs patys mažiausi knygelių mylėtojai, o tekstą didžiosiomis raidėmis skaityti galės ir pradedantys mažieji skaitytojai.

Pirmąją serijos knygelę „Iš kur atsirado Pūkis?” jau įvertino ir į savo 2014 m. geriausių knygų katalogą įtraukė Tarptautinė Jaunimo Biblioteka (Internationale Jugenbibliothek, White Ravens Catalogue). Ši knygelė taip pat buvo įtraukta į 2014 m. geriausių lietuviškų vaikiškų knygų katalogą, skirtą Bolonijos knygų mugei. „Pūkio pasakas” iliustruoja dailininkė Dalia Karpavičiūtė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 2 Knygos Literatūra

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

30:48
22:16
01:14

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°