Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 23d. 17:56

Naujiena detektyvų skaitytojams – A.Hunterio knyga „Džentlio Kalėdos“

Alanas Hunteris „Džentlio Kalėdos“
Knygos viršelis / Alanas Hunteris „Džentlio Kalėdos“

Leidykla „Briedis“ pristato „Detektyvų serijos“ naujieną – dar vieną Alano Hunterio knygą apie inspektorių Džordžą Džentlį „Džentlio Kalėdos“. Detektyvų mėgėjams Džordžas Džentlis pažįstamas iš gausybę apdovanojimų pelniusio serialo „Inspektorius Džordžas Džentlis“.

Inspektorius Džordžas Džentlis pakviečiamas praleisti Kalėdas užmiestyje – ilsėtis ir žvejoti lydekas. Bet netrukus jam tenka imtis daug didesnio plėšrūno medžioklės!

Kalėdų rytą įspūdinguose Merelio rūmuose, prie laiptų, randamas vieno svečio lavonas. Iš pradžių jo mirtis laikoma paprasčiausiu nelaimingu atsitikimu, bet Džentlis neskuba daryti tokių išvadų. Netrukus jis įsitikina – buvo įvykdyta žmogžudystė. Įtariamaisiais tampa visi – nuo rūmų lordo iki žemiausio rango tarno...

Knygos autorius Alanas Hunteris (1922–2005) gimė Hoftone, Jungtinėje Karalystėje. Jaunystėje jis rašė gamtos apžvalgas, kūrė poeziją. 1950-aisiais įsteigė knygyną, o 1955-aisiais išleido pirmąją knygą – „Džentlis kimba į darbą“. Vėliau tai peraugo į keturiasdešimt šešių detektyvų seriją apie Džordžą Džentlį.

Alan Hunter. Džentlio Kalėdos. Vertėja Margarita Vilpišauskaitė. – Vilnius: Briedis [2019] – 288 p.

Komentarai
Temos: 2 Knygos Literatūra

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera