Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pablo Escobaro sūnus Lietuvoje pristatys knygą „Pablas Escobaras – mano tėvas“

 Juanas Pablas Escobaras
Vida Press nuotr. / Juanas Pablas Escobaras
Šaltinis: 15min
0
A A

Vieno galingiausių ir žiauriausių nusikaltėlių pasaulyje – Pablo Escobaro, gyvenimas priminė įtempto siužeto veiksmo filmą. Apie ekcentrišką jo asmenybę yra sukurta daugybė filmų, serialų (pavyzdžiui, šiuo metu itin populiarus „Narcos“), parašyta knygų ir net pristatyta kompiuterinių žaidimų, tačiau nei vienas jų P. Escobaro gyvenimo neatspindėjo taip tiksliai, kaip bestseleriu tapusi biografinė knyga „Pablas Escobaras – mano tėvas“.

Kitaip ir būti negalėjo – šios knygos autorius yra vienintelis narkobaro sūnus Juanas Pablas Escobaras. Kovo 14 d. jis pirmą kartą viešės Lietuvoje ir pats asmeniškai lietuviams pristatys savo tėvo istoriją, praneša knygą lietuvių kalba išleidusi leidykla „Obuolys“.

Iš Kolumbijos kilęs narkotikų prekeivis P.Escobaras garsėjo ekscentriškumu, kėlė galvos skausmą policijos pareigūnams ir siaubą priešams.

„Forbes“ žurnale septintu turingiausiu pasaulio žmogumi paskelbtas nusikaltėlis, turėjo tiek pinigų, kad kasmet apie du milijardus dolerių nurašydavo kaip nuostolius, nes tiek jų milžiniškose vandens saugyklose suėsdavo žiurkės, permirkdavo vandenyje ar sunykdavo kitais būdais.

Kartą, slapstydamasis kalnuose, ji sudegino du milijonus dolerių tik tam, kad prie pinigų laužo sušiltų jo dukra. Tai buvo labai prieštaringa asmenybė – ir mirtį sėjusi pabaisa, negailestingai šalindavusi visus savo priešus, ir vietinis Kolumbijos Robinas Hudas – statęs ligonines ir mokyklas, šelpęs vargšus ir pan. Todėl P.Escobaro laidotuvės tapo visuotiniu šalies įvykiu – vieni šventė jo tironijos pabaigą, o kiti liejo ašaras – į narkobarono laidotuves susirinko beveik 25 tūkstančiai kolumbiečių.

Sūnaus parašytoje biografijoje tikėtis ditirambų neverta. Juanas Pablas Escobaras nieko negražino ir nenuslėpė – skaitytojams pateikė visą tiesą, kurią žinojo apie savo tėvo gyvenimą. J.P.Esobaras, šiuo metu gyvenantis Argentijoje, kur dirba architektu, savo tėvo „pasiekimais“ niekada nesididžiavo. Priešingai – savo tikrąją pavarde jis pristato tik knygos skaitytojams, o kasdienybėje šiandien yra šaukiamas Sebastiáno Marroquíno vardu.

Vieno žymiausių pasaulio nusikaltėlių sūnus Lietuvoje viešės tik vieną dieną – kovo 14 d. Knygos pristatymo Lietuvoje metu jis aplankys net du miestus.

Kovo 14 d. 13 val. jis susitiks su Kauno knygyno „Knygų ministerija“ lankytojais, o tą pačia dieną popiet lankysis Panevėžyje. Panevėžiečių susitikimas su knygos „Pablas Escobaras – mano tėvas“ autoriumi lauks 17.30 val. „J.Masiulio“ knygyne.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau