Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 08 20, 21:05

Pasižvalgykite: kaip atrodo rašytojo Haruki Murakami darbo stalas

Visuomenės dėmesio vengiantis Japonijos rašytojas Haruki Murakami itin retai sutinka duoti interviu. Jo gyvenimas, kaip ir knygos, apipintas mistika ir gandais. Tačiau kartais visame pasaulyje populiarus autorius praveria duris į savo asmeninę erdvę – šį kartą gerbėjams jis leido pasižvalgyti po itin asmenišką erdvę – darbo stalą.
Rašytojas Haruki Murakami
Rašytojas Haruki Murakami / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Haruki Murakami

H.Murakami darbo stalas atspindi ir jo kūrybą – joje gausu atributikos iš viso pasaulio.

Šalia kompiuterio monitoriaus stovi kavos puodelis su Šveicarijos vėliava. „Tai suvenyras iš kelionės po Šveicariją. Man patinka jo spalvos – lengva rasti“, – asmeniniame interneto puslapyje rašo autorius.


Šalia stalinės lempos stovi dar keletas suvenyrų – iš Laoso parsivežta medinė koja, marmuriniai akmenys iš Skandinavijos.

Knygos skirtukas – tai knygų redaktoriaus Sonny Mehta dovana, kuomet H.Murakami lankėsi Niujorke.

Neatsiejamas H.Murakami darbo įrankis – pieštukas. Jų čia yra daugiau nei dešimt. „Su jais labai patogu viską pasižymėti, o jie, žinoma, turi būti tinkamai nudrožti“, – rašo autorius.

Harukimurakami.com nuotr./Haruki Murakami darbo stalas
Harukimurakami.com nuotr./Haruki Murakami darbo stalas

Ant rašytojo stalo stovi ir priminimas apie mėgstamiausią beisbolo komandą – „Yakul Swallows“. Jai atstovauja Yasuhiro Ogawa, kurio statulėlę H.Murakamis ir turi.

Japonijos autorius dažnai dirba klausydamas muzikos. Tai iliustruoja turima vinilinių plokštelių kolekcija. „Turiu jų apie 10 tūkst., o CD plokštelių net neskaičiuoju. Dauguma jų – džiazas“, – tikina H.Murakami.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą