Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 7d. 23:00

Paskelbta, kada pasirodys nauja „Ledo ir ugnies giesmė“ serijos knyga

„Sostų karų“ autorius, rašytojas George'as R. R. Martinas
„Scanpix“ nuotr. / „Sostų karų“ autorius, rašytojas George'as R. R. Martinas

Skaitytojai visame pasaulyje su nekantrumu laukia, kada bus išleista naujausia George'o R.R.Martino serijos „Ledo ir ugnies giesmė“ knyga „The Winds of Winter“. Rašytojas jau kelis kartus nukėlė kūrinio išleidimo datą, tačiau pagaliau aiškėja, kada šešta serijos knyga bus išleista.

Kaip rašo independent.co.uk, kuri remiasi kompanijos „Amazon“ paskelbta informacija, naujausia G.R.R.Martino serijos knyga turėtų būti išleista 2017 metų kovo 9 dieną.

G.R.R.Martinas šią knygų seriją pradėjo su knyga „Sostų žaidimas“ 1991 m. Rašytojas palaipsniui praplėtė planuotą trilogiją iki septynių tomų, iš kurių penktąjį „Šokis su drakonais“ rašydamas jis užtruko penkerius metus. Knyga išleista 2011 m.

Pirmos serijos knygos „Sostų žaidimas“ recenziją galite rasti čia.

Šių metų gegužės viduryje savo tinklaraštyje autorius paskelbė šeštosios serijos knygos ištrauką. Ją anglų kalba galite rasti čia. „Neklausykite gandų. Knygos ištrauka dar nereiškia, kad knyga baigta“, – tuomet tikino G.R.R.Martinas.

Literatūros pasaulis vis dar laukia. Tuo meto serialų gerbėjai jau žino, kad naujas serialo „Sostų karai“, kuris yra sukurtas remiantis knygų serija „Ledo ir ugnies giesmė“, sezonas prasidės kitų metų birželio 25 dieną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Dabar tu gali

Maistas