Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 birželio 5d. 11:23

Rašytoja Kristina Sabaliauskaitė moksleivius kviečia dalyvauti rašinio konkurse

Kristina Sabaliauskaitė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Kristina Sabaliauskaitė
Jau ketvirtus metus iš eilės rašytoja Kristina Sabaliauskaitė kartu su leidykla „Baltos lankos“ kviečia 8–12 klasių ir jas atitinkančių gimnazijos klasių moksleivius išbandyti jėgas trumpųjų rašinių konkurse, kasmet sulaukiančiame vis didesnio susidomėjimo.

Šį kartą tema – „Mano demonai“. Nebe pirmus metus skaitant moksleivių atsiųstus rašinius, daugelyje jų – net ir rašytų temomis „Mano Odisėja“ ar „Poezija mano gyvenime“ – pastebėta daugelio moksleivių minima, tačiau neišplėtota frazė „mano vidiniai demonai“. Tad šiemet kviečiama griebti šį neatsiejamą žmogiškosios brandos palydovą – vidinį demoną – už ragų ir jį aprašyti trumpajame rašinyje. Jūsų vidiniai demonai – kas tai? Juk vertingiausia literatūra užčiuopia ir įvardija tai, kas, regis, ne visuomet pavaldu žodžiams. Leidykla lauks jūsų tekstų šia tema.

Orientacinė rašinio apimtis – 1000 žodžių. Rašinių leidykla laukia iki spalio 14 dienos el. paštu leidykla@baltoslankos.lt. Laiške būtina nurodyti mokinio ir jo mokytojo vardą, pavardę, mokyklą, klasę ir kontaktinį telefoną. Rašinius vertins rašytoja Kristina Sabaliauskaitė kartu su leidyklos „Baltos lankos“ atstovais. Nugalėtojai bus paskelbti lapkričio 9 dieną.

I vietos nugalėtojas bus apdovanotas rašytojos Kristinos Sabaliauskaitės išskirtine dovana.

II ir III vietos nugalėtojams prizus įteiks leidykla „Baltos lankos“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

03:08
07:33
00:20

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata