Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 01 07, 10:37

Rašytojas Haruki Murakami internete dalins patarimus skaitytojams

Japonų autorius Haruki Murakami, paprastai vengiantis viešumos, internete atsakinės į skaitytojų klausimus ir dalins jiems patarimus, skelbia guardian.co.uk.
Haruki Murakami
Haruki Murakami / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Naujienas apie literatūrą, knygų konkursus rasite ir „15min knygų lentynos“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“. Prisijunkite ir jūs. 

Interneto portalas vadinsis „Murakami-san no tokoro“ (jap. „Murakami vieta“), čia autorius atsakinės į įvairiausius klausimus ir siūlys savo sprendimo būdus skaitytojams iškylančioms problemoms. Kaip pažymi rašytojo atstovai, klausimus rašytojui bus galima pateikti įvairiomis kalbomis. 

H.Murakami taip pat atsakys į skaitytojų klausimus apie savo pomėgius – tarkime, apie mėgstamus savo gyvūnus kates ar beisbolo komandą „Yakult Swallows“, kurią jis palaiko. 

Klausimų H.Murakami laukia iki sausio pabaigos, atsakymai bus pateikiami per kitus du mėnesius. Tiesa, kol kas nepaskelbtas tikslus adresas, kuriuo galima siųsti klausimus. 

Panašų projektą H.Murakami jau buvo suorganizavęs 2006 metais. 

65-erių H.Murakami yra vienas populiariausių visų laikų japonų autorių pasaulyje, šiuo metu jis daug laiko praleidžia JAV. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą