Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 28d. 17:01

Rugpjūtį pasirodys knygos „Mergina su drakono tatuiruote“ tęsinys

Filmas „Mergina su drakono tatuiruote“
Incognito Films nuotr. / Filmas „Mergina su drakono tatuiruote“

Rugpjūtį pasirodys knyga „That Which Does Not Kill“, kuri pristatoma kaip garsiosios Stiego Larssono trilogijos „Mergina su drakono tatuiruote“ tęsinys. S.Larssonas iki mirties nespėjo parašyti visų suplanuotų knygų, ir jo darbą pratęsė rašytojas Davidas Legercrantzas, skelbia guardian.co.uk.

Daugiau informacijos apie literatūrą, knygų konkursus rasite ir „15min knygų lentynos“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“. Prisijunkite ir jūs!

Ši knyga pasirodys rugpjūčio mėnesį ir bus išleista 35 šalyse. Leidėjai sako, kad šios knygos populiarumas gali viršyti netgi „Da Vinčio kodo“ sukeltą susidomėjimą visame pasaulyje. 

Knygą „That Which Does Not Kill“ lapkričio mėnesį pabaigė rašyti D.Lagercrantzas, kuris pastaruoju metu pagarsėjo kaip garsaus futbolininko Zlatano Ibrahimovičiaus autobiografijos bendraautorius. Jis pratęsė S.Larssono, kuris mirė 2004 metais sulaukęs 50-ies, darbą. 

Jis teigė, kad romane norėjo išlaikyti S.Larssono knygų „mitologiją, tą pasaulį, kurį jis sukūrė“

Šioje knygoje bus tęsiama Lisbeth Salander istorija. Tačiau autorius kol kas neatskleidžia detalių, apie ką bus šis 500 puslapių apimties politinis trileris. 

Jis teigė, kad romane norėjo išlaikyti S.Larssono knygų „mitologiją, tą pasaulį, kurį jis sukūrė“. Rašytojas taip pat sakė, kad stengėsi išlaikyti S.Larssono rašymo stilių, kuriame kriminalinė istorija susipina su politine ir socialine kritika. 

„Lisbeth Salander nėra šiaip superherojė. Ji įdomi ne tik dėl savo talentų, bet ir dėl jos gyvenimo istorijos, konteksto“, – sakė jis. 

S.Larssonas planavo parašyti septynias knygas, tačiau iki mirties spėjo parašyti tik tris. Jo trilogija pasaulyje buvo parduota 80 mln. kopijų tiražu. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį