Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalį Vilniuje vyks „Pegaso“ knygų mugė

Knygos
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Knygos
Šaltinis: 15min
0
A A

Spalio 13–14 dienomis Vilniuje prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ vyks „Pegaso“ knygų mugė, kurios metu šalies leidyklos pakvies gyventojus ne tik įsigyti knygų su nuolaida, bet ir susitikti bei pabendrauti su žinomais knygų autoriais.

Dvi dienas truksiančioje knygų šventėje skaitytojus su savo naujomis knygomis supažindins Algimantas Čekuolis, Beata Nicholson, Rasa Jurevičiūtė, Vytautas Kandrotas, Aušra Bijaminienė ir receptų knygos „7 ingredientai“ autoriai Alfas Ivanauskas, Ali Gadžijevas bei Martynas Praškevičius.

Knygų mugės svečiai bus supažindinami su duonos kepimo receptais iš R.Jurevičiūtės knygos „Kepame duoną namuose“, galės išgirsti B.Nicholson naujausių kepinių receptų paslapčių, o drąsiausius renginio dalyvius „Virtuvės mitų griovėjai“ A. Ivanauskas, A. Gadžijevas ir M. Praškevičius pakvies iš 7 ingredientų gaminti originalius, bet nesudėtingus patiekalus savaitgaliui.

Apsilankiusieji knygų šventėje taip pat galės pasiklausyti ištraukų iš A. Čekuolio knygos „Faktai ir šypsenos“ bei išgirsti A.Bijaminienės knygos „Mylėk ir save: tavo gyvenimo kokybės dienoraštis“ pristatymą.

Knygų mugėje nebus užmiršti ir mažieji skaitytojai. Jų lauks specialus spektaklis bei žaidimai pagal Peliuko Džeronimo Stiltono knygas bei filmo apie tai, kaip gimė V. Kandroto knygos vaikams „Lietuvos istorija“, „Lietuvos gamta“, „Lietuviška abėcėlė“, pristatymas.

„Pegaso“ knygų mugė vyks PLC „Panorama“ centrinėje aikštėje. Jos metu literatūros naujienas pristatys 13 šalies leidyklų ir kitų organizacijų – „Alma littera“, „Baltos lankos“, „Tyto Alba“, „Obuolys“ VšĮ „Beatos virtuvė“, „Laisvos valandos“, „Metodika“, „Garnelis“, „Terra Publica“, „Gimtasis žodis“, „Eugrimas“, „Projektai šeimai“, „Pionierius.lt“.

Knygų mugės programa:

Šeštadienis, spalio 13 d.

12 val. Renginys  vaikams pagal Džeronimo Stiltono knygas.

13 val. „Virtuvės mitų griovėjai“ Alfas Ivanauskas, Ali Gadžijevas, Martynas Praškevičius pristato knygą „7 ingredientai“.

16 val. Algimanto Čekuolio susitikimas su skaitytojais, ištraukų iš knygos „Faktai ir šypsenos“ skaitymas.

18 val. Rasos Jurevičiūtės knygos „Kepame duoną namuose“ pristatymas. Trumpo filmo apie duonos kepimą rodymas.

Sekmadienis, spalio 14 d.

12 val. Vytauto Kandroto knygų „Lietuvos istorija“, „Lietuvos gamta“, „Lietuviška abėcėlė“ vaikams pristatymas. Filmo apie knygos gimimą rodymas.

13 val. Aušros Bijaminienės knygos „Mylėk ir save: tavo gyvenimo kokybės dienoraštis“ pristatymas.

14 val. Beatos Nicholson susitikimas su skaitytojais, knygos „Beatos virtuvė: kepinių knyga“ pristatymas.

16 val. Rasos Jurevičiūtės knygos „Kepame duoną namuose“ pristatymas. Trumpo filmo apie duonos kepimą rodymas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą