Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiuolaikiškoje knygoje „Kaip atsiranda vaikai“ – atsakymai apie vaikų įvaikinimą bei dirbtinį apvaisinimą

Knyga „Kaip atsiranda vaikai“
Knygos viršelis / Knyga „Kaip atsiranda vaikai“
Šaltinis: 15min
0
A A

Ką tik pasirodė unikali knyga patiems mažiausiems skaitytojams „Kaip atsiranda vaikai“. Tai – šiuolaikiška paveikslėlių knyga įvairioms šeimoms ir įvairiems vaikams.

„Kaip atsiranda vaikai“ ypatinga tuo, kad joje universaliai atsakoma ne tik į tradiciniu būdu gimusių vaikų klausimus, bet ir tų, kurie buvo įvaikinti ar gimę po dirbtinio apvaisinimo. Knygoje akcentuojama: nesvarbu, kokia būtų šeimos sudėtis, kiek žmonių dalyvauja vaiką auklėjant, kokia jų lytis ar kitos savybės, mažylis į pasaulį ateina todėl, kad jo labai laukia.

Dauguma knygų, kuriose aiškinama, iš kur atsiranda vaikai, neapima visų aspektų. Jose pasakojama tik pati paprasčiausia istorija (mama + tėtis + lytinis aktas = tu!), tačiau tiesa ta, kad vis dažniau mums reikia pagalbos, siekiant susilaukti mažylių. Kartais padeda gydytojas, vaisingumo klinika ar įvaikinimas, kartais spermos donoras.

„Kaip atsiranda vaikai“ padeda mažiesiems ne tik papasakoti unikalią jų atsiradimo istoriją, bet ir suvokti ją kur kas plačiau.

Šią žaismingą ir informatyvią knygą parašė pedagogas Cory Silverbergas, iliustravo pripažinta kanadiečių dailininkė Fiona Smyth.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą