Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus knygų mugėje bus pristatyta Dalios Smagurauskaitės knyga apie Florenaciją

Knygos viršelis
Leidyklos nuotr. / Knygos viršelis
Šaltinis: 15min
0
A A

Šių metų Knygų mugės viešnia lietuvių autorė Dalia Smagurauskaitė. Ji gyvena ir dirba Renesanso mieste Florencijoje, parašė knygą "Toskana. Florencija: magiška žemė", kurią specialiai pristatys drauge su Italijos ambasadoriumi Lietuvoje J. E. Stefano Taliani de Marchio ir Dr. Moreno Bonda (Vytauto Didžiojo universitetas).

Dalia Smagurauskaitė jau penkerius metus gyvena ir dirba Renesanso mieste Florencijoje, Italijoje. Autorė, kalbanti keturiomis užsienio kalbomis, Vilniaus universitete studijavo kultūros istoriją ir antropologiją, o Vilniaus dailės akademijoje – meno istoriją ir teoriją. Ieškodama naujų galimybių ir patirčių, pasinaudojo programa „Europos savanorių tarnyba“ ir išvyko padirbėti Florencijos savivaldybei priklausančiame Palazzo Vecchio muziejuje. Iš arti susipažinusi su italų kultūra ir ja susižavėjusi, Dalia iki šiol ją tyrinėja. Autorė vadovauja informaciniam tinklapiui apie Toskaną lietuvių ir anglų kalbomis, publikuoja straipsnius Lietuvos spaudoje, fotografuoja, daug keliauja ir... nepradeda ryto be mažo puodelio espresso kavos.

Toskana, Florencija – magiška žemė, dar vadinama Europos kultūros lopšiu, Renesanso gimtine. Šią vietą bent kartą gyvenime privalo aplankyti kiekvienas. Knygoje susipažinsite su įvairiapuse ir turtinga šio krašto kultūra, italų gyvenimo būdu. Nuostabi, pažinimo džiaugsmo ir kelionių žavesio kupina Dalios Smagurauskaitės knyga, parašyta su išmanymu ir puikiu humoro jausmu, įkvėps atrasti dar nematytas vietas ir nepažintus žmones, paragauti toskanietiškos virtuvės patiekalų bei gero vyno, pasigėrėti kalnais, saule, jūra ir vynuogynais nusėtais peizažais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą