Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 19d. 14:08

Vilniaus knygų mugėje – naujas leidinys apie Kuršių nerijos paukščius

Suomių ornitologas Kristen Castren išleido naują knygą apie Kuršių nerijos paukščius.
nerija.lt nuotr. / Suomių ornitologas Kristen Castren išleido naują knygą apie Kuršių nerijos paukščius.

Šį šeštadienį Vilniaus knygų mugėje spaustuvės „Petro ofsetas“ stende bus pristatoma ką tik išleista Krister Castren knyga „Kuršių nerijos paukščiai“ (Birds of the Curonian Spit).

Knygos autorius praleido tūkstančius valandų kaupdamas medžiagą apie Kuršių nerijos paukščius. Ši knyga – tai pirmasis tokio pobūdžio leidinys, išleistas apie nerijos gyvūniją. Leidinyje panaudoti visi prieinami 1991–2011 m. duomenys. Daugelis jų surinkti Suomijos ornitologų ir paties autoriaus.

432 puslapių apimties knyga išleista anglų kalba. Knyga gausiai iliustruota, joje net 280 fotografijų. Pateikti 285 paukščių rūšių, fiksuotų Kuršių nerijoje, aprašymai, išsamūs duomenys apie retų rūšių paukščius, migruojančių, besibūriuojančių ir perinčių paukščių aprašymai įvairiais metų laikais. Taip pat pateiktos rekomendacijos paukščių stebėtojams – ką stebėti, kur ir kada, pilnas paukščių sąrašas anglų, lotynų ir lietuvių kalbomis su duomenimis apie rūšies būklę ir dažnumą.

Knyga turi lengvą mokslinį atspalvį, kas daro ją lengvai suprantamą visiems skaitytojams. Ji yra idealus suvenyras ar dovana visiems Kuršių nerijos lankytojams ir tiems, kas domisi gamta.

Su knygos autoriumi galite susitikti š.m. vasario 22 d. Vilniaus tarptautinėje knygų mugėje spaustuvės „Petro ofsetas“ stende.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Euromaster

„Susitikime lauke“