Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 04 29, 13:00

Vilniuje bursis pasaulio lietuvių rašytojai

Gegužės 5-7 d. Vilniuje vyks pirmasis pasaulio lietuvių rašytojų suvažiavimas, kuriame dalyvaus per 30 rašytojų, vertėjų ir literatūrologų iš 15-os šalių.
Skaitytojų klubas
Asociatyvi nuotrauka / 123RF.com nuotr.

Žiniasklaidai pasidalintame pranešime skelbiama, kad forumas skiriamas Pasaulio lietuvių metams ir Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti: jis prasidės gegužės 5 d. Lietuvių literatūros ir tautosakos institute, o gegužės 6 ir 7 d. nuo 18 val. Rašytojų klube (K.Sirvydo g. 6) vyks vieši svečių kūrybos skaitymai. Gegužės 6 d. renginyje bus pristatyta specialiai šiam suvažiavimui parengta pasaulio lietuvių rašytojų antologija „Egzodika“.

Kaip teigia Pasaulio Lietuvių Bendruomenės Kultūros komiteto pirmininkė Jūratė Caspersen, „šis renginys pradeda telkti, burti po visą pasaulį pasklidusius lietuvių kilmės rašytojus, kuriančius ne tik lietuvių kalba, bet savo kūryba teigiančius lietuviškosios tapatybės svarbą. Rašytojai dovanos savo kūrybos leidinius Nacionalinei M. Mažvydo bibliotekai, tad Lietuvos skaitytojai turės galimybę susipažinti su svetur kuriama ir leidžiama literatūra.“

Suvažiavimą organizuoja Pasaulio Lietuvių Bendruomenė, Lietuvos rašytojų sąjunga ir Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas. Organizatoriai tikisi, jog tai bus tęstinis projektas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą