Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 09 02, 10:26

Žygimantas Kudirka performansu pristatys savo knygą „XXI a. Kudirka“

Žygimantas Kudirka, muzikiniame pasaulyje geriau žinomas Mesijaus pseudonimu, išleido knygą  „XXI a. Kudirka“ ir ją pristatys „Skaitymo festivalio“ metu. 
Žygimantas Kudirka
Žygimantas Kudirka / Gedimino Sadausko nuotr.

„Mūsų ausiai įprastos eilės dažniausiai įvardija autoriaus jausmus, o mano tekstuose jausmai susipina su informacija, nuogirdomis, referencijomis, skatina skaitytoją atlikti tam tikrą veiksmą ar net sukelia fizinį efektą, – pasakoja Ž.Kudirka. – Internetas leidžia sužinoti daug ir bet kokia tema, todėl kiekvienas mano tekstas yra tarsi mažas universitetas – tiek man pačiam, tiek ir skaitytojui. Nemėginu konservuoti senųjų žanrų, nors visa tai, ką veikiu, galima laikyti dadaizmo, futurizmo, galbūt net fluxus idėjų tąsa.“ Jo nuomone, kiekviena karta turėtų atrasti savo kūrybos toną, tuomet ir konkurencija neturėtų taip gąsdinti.

Ž.Kudirkos knygos „XXI a. Kudirka“ pristatymas-performansas, kurį autorius atliks kartu su muzikantu Adu Gecevičiumi, taps antrus metus iš eilės vyksiančio „Skaitymo festivalio“ atidarymo renginiu.

Festivalį, vyksiantį rugsėjo 7–10 d., organizuoja Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka.

Įvairūs nemokami edukaciniai užsiėmimai, paskaitos, knygų pristatymai, parodos, spektakliai bei koncertai dalyvių lauks bibliotekos vidiniame kiemelyje.

Visa festivalio programa ir daugiau informacijos – interneto svetainėje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą