Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 25d. 18:43

15min studijoje – pokalbis apie autorių teises Lietuvoje ir pasaulyje: iššūkiai ir pokyčiai

15min studijoje – LATGA direktoriaus pavaduotoja Laura Baškevičienė ir muzikos autorius, grupės „The Roop“ narys, projekto „PIN diena mokyklose“ dalyvis Vaidotas Valiukevičius
Luko Balandžio / 15min nuotr. / 15min studijoje – LATGA direktoriaus pavaduotoja Laura Baškevičienė ir muzikos autorius, grupės „The Roop“ narys, projekto „PIN diena mokyklose“ dalyvis Vaidotas Valiukevičius

Penktadienį 15min studijoje tęsėsi diskusijų ciklas apie autorių teises. Pasaulinės intelektinės nuosavybės dieną kalbėjome apie tai, su kokiais iššūkiais šiandien susiduria autoriai tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje ir ką daryti, kad situacija keistųsi.

15min studijoje viešėjo Asociacijos LATGA direktoriaus pavaduotoja Laura Baškevičienė ir muzikos autorius, grupės „The Roop“ narys, projekto „PIN diena mokyklose“ dalyvis Vaidotas Valiukevičius.

Ketvirtojoje laidoje aptarėme pagrindines problemas ir iššūkius, su kuriais susiduria Lietuvos autoriai, kokių priemonių imamasi norint juos apsaugoti tiek Lietuvos, tiek Europos mastu. Kalbėjome apie Europos Sąjungos autorių teisių bendrojoje skaitmeninėje rinkoje direktyvą, jos įgyvendinimą Lietuvoje. Taip pat aiškinomės, kaip Lietuvos autoriai mini Pasaulinę intelektinės nuosavybės dieną, kokias švietimo akcijas rengia.

Transliaciją stebėkite žemiau:

Projektą „Vaizdo konferencijos-diskusijos apie autorių teises“ inicijavo ir vykdo Asociacija LATGA. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba pagal Autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programą.

Užduokite klausimą
Kviečiame pateikti klausimą 15min studijos svečiui.
* privalomi laukai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

17:02
04:35

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:00
24:59
00:45

Esports namai

URBAN˙/