Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Andrius Kaniava koncerte be senų dainų, žada pateikti ir siurprizų

Andrius Kaniava
Organizatorių nuotr. / Andrius Kaniava
Šaltinis: 15min
0
A A

Liepos 8 d., penktadienį, 19 val. Vilniaus mokytojų namų kiemelis bus kupinas Andriaus Kaniavos dainų skleidžiamos energetikos.

„Keistuolių“ teatro aktorius, dainų autorius ir atlikėjas, retsykiais bandantis neigti savo, kaip bardo gyvenimišką liniją (tačiau nuo jos vis tiek toli nepabėga) – Andrius Kaniava yra mėgiamas visų kartų klausytojų. Ypač „Keistuolių“ teatro amžininkų, kurie per kelis dešimtmečius yra tarsi suaugę su šiuo teatru. A. Kaniava – neabejotinai vienas ryškiausių šio teatro aktorių, savo charizma gebantis „pasiimti“ daugumos žiūrovų simpatijas. Ne be charizmos ir jo dainos. Tik čia dar daugiau vitališklumo, gerai dozuotos energetikos ir paveikiai klausytojui perteikiamo teksto.

A.Kaniava – vienas iš tų atlikėjų, kuris be didesnių reklaminių pastangų surenka sau auditoriją. Plačiau jį pristatinėti dažniausiai nebūtina, būsimam klausytojui pakanka ištarti jo vardą, pavardę ir jau aišku, kas bus per koncertas ir ko iš jo tikėtis. Tačiau tas energiškasis A. Kaniavos pastovumas neatsibosta.   Greičiausiai ir už tai jis yra mylimas klausytojų, kuriems A. Kaniavos koncertai – savotiškas dopingas kūnui ir sielai.

Šio penktadienio koncerte A. Kaniava savo klausytojams be senų, visiems žinomų dainų, žada pateikti ir siurprizų. Koncerte taip pat dalyvaus kompozitorius Sigitas Mickis bei gitaristas Aleksandras Tenas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą