Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 15d. 15:02

Antrojo albumo įrašus „Gerai Gerai & Miss Sheep“ pradėjo atsisveikinimu su senaisiais kūriniais

„Gerai Gerai & Miss Sheep“
Viktorijos Bali nuotr. / „Gerai Gerai & Miss Sheep“

„Metų debiuto statulėlė apdovanojimuose „M.A.M.A“ mudviems priminė, kad debiutantais būnama tik kartą. Pirmasis albumas dienos šviesą išvysta taip pat tik sykį. Todėl pats laikas simboliškai atsisveikinti su mūsų pirmuoju kūdikiu "Own religion” ir savo gerbėjams padovanoti jau antrąjį mūsų darbą“, – sako „Gerai Gerai & Miss Sheep“ bei pristato naujausią savo projektą „Own religion remixed“.

Kiek daugiau nei prieš metus debiutinį albumą išleidęs elektroninės muzikos duetas iš Vilniaus nusprendė pirmuosius savo kūrinius atiduoti į talentingų diskžokėjų rankas – taip gimė ypatinga svetainė, talpinanti 11 melodingų remiksų ir jiems dedikuotų vaizdų. Išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad pastaraisiais pasirūpino „Gerai Gerai & Miss Sheep“ komandos akys – video menininkas Nulis Vaizdo, dar šaukiamas Aliaus Petraškos vardu.

„Tai pirmas toks unikalus ir tikrai atsakingas mano darbas. Tuo pačiu ir iššūkis – nedrąsu, kai tavo mėgstami ir mintinai mokami kūriniai skamba stipriai kitaip. Kaip ten bebūtų, pasirinkau chaoso tematiką ir užsidaręs tamsiame kambaryje sulipdžiau vienuoliką muzikos garsus atspindinčių video projekcijų“, – apie idėją kalba Nulis Vaizdo.

Tuo tarpu „Gerai Gerai & Miss Sheep“ taria didelį ir garsų ačiū tokiems kurėjams kaip Andrius Alien, Andy Lau, Corbie, D.Dzouns, Virus J, V.Soul, Name-Free ir visiems kitiems prisidėjusiems.

Mainais už padėką žodį taria ir vienas iš „Happyendlles“ vyrukų Andrius Alien, sukalęs remiksą “Gerai Gerai & Miss Sheep” gabalui “Insomniac”.

„Man labai patinka, kai žmonės dviratį išranda iš naujo! Į „Gerai Gerai & Miss Sheep“ visada smagu žiūrėti ir jų klausyti. Smagu, kad jie tobulėja ir kuria savo dviratį! Buvo smagu dalyvauti šiame projekte, o kai pamačiau dar ir vizualinį rezultatą – nerealiai nudžiugau. Mažai, kad Lietuvoje taip žvelgia į muziką ir jos apipavidalinimą! Du pirštai!“, – jaunuosius kolegas giria Andrius Alien.

Rinktis mylimiausią „Own religion remixed“ remiksą galite čia.

Artimiausias „Gerai Gerai & Miss Sheep“ pasirodymas – vasario 16-ąją, menų fabrike „Loftas“ vyksiančiame renginyje „Kaip mes žaidėme revoliuciją – roko maršas. Duoklė“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės