Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 8d. 10:19

„Baltų lankų“ knygyne Vilniuje vyks Aistės Smilgevičiūtės albumo „Broliai“ pristatymas

Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius
Grupės "Skylė" nuotr. / Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius
Gruodžio 10 d. 18 val. „Baltų lankų“ knygyne Vilniuje (PC Akropolis) vyks Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ naujojo albumo „Broliai“ pristatymas.

Renginio metu išgirsite Aistės Smilgevičiūtės, Roko Radzevičiaus ir Mantvydo Kodžio akustines dainas iš naujojo grupės albumo, galėsite jį įsigyti ir gauti autografus. Renginiuose taip pat dalyvaus projekto iniciatoriai Dalia Kuodytė ir Marius Jančius.


„Džiaugiamės galėdami visus pakviesti į Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė” naujojo albumo „Broliai” pristatymą.  Tikimės, kad renginys bus be galo šiltas, gražus, įkvepiantis, nuoširdus, todėl artėjančių gražiausių švenčių proga kviečiame visus ateiti į „Baltų lankų” knygyną ir jaukiai praleisti ilgus žiemos vakarus“, – sakė knygynų tinklas „Pegasas” rinkodaros vadovė Lina Konovalovė.


Albumas „Broliai“ – tai Roko Radzevičiaus, Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ pastarųjų dvejų metų darbas. Jame įrašyta 18 naujų dainų, skirtų partizanams, kovojusiems už Lietuvos laisvę  1944–1953 m. Tai kūriniai, meniškai atskleidžiantys jaudinančius partizaninio judėjimo epizodus, kupini skaudžių netekčių ir šviesios vilties, vyriškos energijos ir už širdies griebiančių akordeono melodijų. Jau dabar šios dainos skinasi kelią į klausytojų širdis.


Apie „Baltų lankų“ knygynus
2002 m. įsteigtam „Baltų lankų“ knygynų tinklui šiuo metu priklauso keturi knygynai Lietuvoje: 2002 m. Vilniaus „Akropolyje“ buvo atidarytas pirmasis „Baltų lankų“ knygynas; antrasis įsikūrė „Akropolyje“ Klaipėdoje; 2007 m. pavasarį duris atvėrė trečiasis, Kauno „Akropolyje“ įsikūręs „Baltų lankų“ knygynas; 2009 m. pavasarį – ketvirtasis knygynas Šiauliuose. 
 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu