Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bardų festivalyje sudegintoms Kulautuvos ir Paštuvos bažnyčioms paaukota beveik 5 tūkst. Lt

Klebonas Šarūnas Petrauskas su festivalio „Akacijų alėja“ laikraščiu
Sigitos Matulevičienės nuotr. / Klebonas Šarūnas Petrauskas su festivalio „Akacijų alėja“ laikraščiu
Šaltinis: 15min
0
A A

Liepos 13 d. Kulautuvoje vykusio bardų festivalio „Akacijų alėja“ svečiai buvo kviečiami įsigyti laikraštį ir taip prisidėti prie sudegintų Kulautuvos ir Paštuvos bažnyčių atstatymo.

Renginio organizatoriai ir bažnyčios bendruomenė nuoširdžiai dėkoja už aukojusiųjų kilnumą. „Laikraščio kaina nebuvo ribojama. Visa sumokėta suma atiteko sudegintų Kulautuvos ir Paštuvos bažnyčių atstatymo fondui. Be to, laikraštyje buvo skelbiami ir paramos sąskaitų numeriai, tad kilnūs žmonės galėjo (ir vis dar gali) pervesti norimą sumą“, – pasakojo festivalio prodiuseris Virgis Stakėnas.

Anot jo, festivalis „Akacijų alėja“ yra neabejingas skaudiems nūdienos įvykiams, o dainuojamosios poezijos žanras atveria ir suartina žmonių sielas, skatina kilniems darbams.

Festivalyje buvo surinkta 4 277,55 Lt. Papildomai Kulautuvos bažnyčiai paaukota 400 Lt, Paštuvos bažnyčiai – 300 Lt. Iš viso renginio dieną surinkta 4 977,55 Lt. Iš šios sumos Kulautuvos bažnyčios statyboms atiteks 2 538,77 Lt, Paštuvos bažnyčios statyboms – 2 438,78 Lt.

„Labai dėkoju aukojusiems žmonėms. Nors atstatyti sudegintas bažnyčias reikės labai daug lėšų, tačiau tokios sėkmingos akcijos padeda kaupti Kulautuvos ir Paštuvos bažnyčių atstatymo fondą“, – sakė klebonas Šarūnas Petrauskas. Anot jo, šiais metais bus pradėti Paštuvos bažnyčios statybos ir Kulautuvos bažnyčios projekto rengimo darbai. 

Festivalio laikraštį galima perskaityti interneto svetainėje www.akacijualeja.lt. Laikraščio skaitytojams skirti atlikėjų atsakymai į festivalio rengėjų klausimus, naujausios žinios apie Kauno rajono kultūros padangę, naująjį kompaktinį diską ir kita įdomi, niekur neskelbta informacija.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau