Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Brassbastardz“ puikiai pasirodė tarptautiniuose „Žmonių muzikos apdovanojimuose“

Grupė „Brassbastardz“
Fotelier nuotr. / Grupė „Brassbastardz“
Šaltinis: 15min
0
A A

Balandžio 6-ąją „Facebook“ socialiniame tinkle buvo paskelbti vadinamųjų „Žmonių muzikos apdovanojimų“ (angl. „The People's Music Awards“ (TPMA) geriausieji, susigrumsiantys dėl pergalės finale.

Paaiškėjo, kad šokių ir elektroninės muzikos kategorijoje sužibėjo lietuvaičių kolektyvas „Brassbastardz“. Iš atrinktų muzikantų jie surinko daugiausiai taškų. Laimingi lietuviai dėkojo savo gerbėjams už balsus ir džiaugėsi įvertinimu grupės „Facebook“ tinklalapyje. Šiuo metu „Brassbastardz“ kolektyvas yra Londone, kur trečiadienio vakarą turės vieną koncertų.

„Brassbastardz“ kolektyvą sudaro išskirtinio balso dainininkė Daiva Starinskaitė, muzikantai Alvydas Mačiulskas, Aurimas Rimeikis, Marijus Aleksa bei kiti.

Pirmąją vietą „Žmonių muzikos apdovanojimų“ rinkimuose „Brassbastardz“ pelnė kūrinys „Bubble In A Trouble“:

Apie apdovanojimus

„Žmonių muzikos apdovanojimai“ yra pirmieji apdovanojimai pasaulyje, skirti kontraktų su muzikos leidybos kompanijomis neturinčioms grupėms ir atlikėjams. Jie pradėti rengti 2008-ųjų rugsėjį. Šių apdovanojimų tikslas – kuo plačiau išgarsinti sutarčių neturinčius muzikantus.

Nugalėtojus renka apdovanojimų tinklalapio http://www.thepeoplesmusicawards.com/ lankytojai ir kviestiniai komisijos nariai. Konkurso laimėtojai paskelbiami Londone, šiemet ceremonija įvyks birželio 18-ąją. Už „Brassbastardz“ galima balsuoti užsiregistravus apdovanojimų tinklalapyje iki gegužės 1-osios. Vėliau balsavimas uždaromas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą