Dabar populiaru
Publikuota: 2013 spalio 8d. 20:26

Džiazo standartų albumą pristačiusi Giedrė Kilčiauskienė: „Nepasikuklinsiu – galiu dainuoti įvairiausius žanrus!“

Albumo „Jazz Miniatures“ pristatymas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Albumo „Jazz Miniatures“ pristatymas

Vilniaus Rūdninkų knygyne antradienio vakarą skambėjo džiazas ir juokas – čia albumą „Jazz Miniatures“ pristatė muzikantai Giedrė Kilčiauskienė, Andrejus Polevikovas, Vytis Nivinskas ir Darius Rudis.

„Gal nuskambės arogantiškai, bet manau, kad šis albumas mums pavyko“, – laikydama rankose kompaktinę plokštelę su dešimt kūrinių, prisipažino G.Kilčiauskienė.

Tai – jau antrasis dainininkės šiemet pristatomas įrašų rinkinys – solinę karjerą pradėjusi atlikėja pavasarį gerbėjams pristatė albumą „Optinė apgaulė“.

„Iš tiesų dar nesu išleidusi dviejų albumų per metus – tikriausiai 2013-ieji yra mano metai, – nusišypsojo dainininkė. – Abu albumai man vienodai brangūs, nes man iš principo patinka dainuoti. Nepasikuklinsiu ir pasidžiaugsiu, kad galiu dainuoti įvairiausius žanrus – ir man dėl to labai gera.“

Giedrė Kilčiauskienė
Giedrė Kilčiauskienė

Šįkart keturi talentingi muzikantai ryžosi Lietuvoje nepopuliariam žingsniui – įrašyti džiazo standartų rinkinį, į kurį pateko tokie kūriniai kaip „The man I love“, „Blues in the night“, „Save your love for me“, „God bless the child“ ir kiti. Juos klausytojai galėjo girdėti šių muzikantų atliekamoje koncertinėje programoje „Jazz Miniatures“.

„Susireikšminusiems džiazistams mūsų albumas tikriausiai yra popsas, nes išdrįsti išleisti džiazo standartus šiais laikais Lietuvoje yra nemadinga. Tačiau blogų dainų nebūna – būna tik pigus, nekokybiškas pateikimas. Deja, Lietuvoje džiazo standartai yra tapę „karbonadine“ muzika“, – apgailestavo solistė.

Jai pritarė ir kiti muzikantai, pabrėžę, kad šis albumas kurtas su didele meile.

„Į mūsų darbus įdėta daug širdies, mes daug ieškojome, o ne tiesiog susiradome džiazo klasiką ir ją sugrojome. Originaliai pateikti džiazo standartus tikrai nėra paprasta“, – aiškino bosistas V.Nivinskas.

Martyno Ivinsko iliustracija papuoštą albumą „Jazz Miniatures“ muzikantai lapkričio mėnesį pristatys publikai. Lapkričio 22, 23 dienomis įvyks koncertai Klaipėdoje ir Palangoje, o lapkričio 27 dieną laukia koncertas Vilniuje, Piano.lt salėje, kur bus pristatytas ir originalus džiazo kvapas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/