Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Grupės „Days of Eclipse“ gimtadienio dovana sau – ypatingas vaizdo klipas

„Days of Eclipse“
„Days of Eclipse“
Šaltinis: 15min
0
A A

Alternatyviojo roko grupė „Days of Eclipse“ iš Vilniaus, pristato savo naujausią darbą – video klipą akustinei dainos „The Rain“ versijai. Originali „The Rain“ versija buvo išleista 2011-ųjų metų kovo 16 dieną ir nuo to laiko tapo vienu populiariausių grupės „Days of Eclipse“ kūrinių, beveik visada atliekamu gyvų pasirodymų metu, transliuojamu per radiją bei išplatintu interneto erdvėje . Apie naujos dainos versijos atsiradimą pasakoja grupės nariai:

„Šešerių metų gimtadienio proga mes norėjome surengti mažą ir jaukų pasirodymą sau ir savo artimiesiems, draugams. Nenorėjome rengti dideles šventės ar solinio koncerto. <...> Tai laikas apmąstyti, ką mes pasiekėme kaip muzikantai ir kaip grupė per pastaruosiuos metus, kur mes judame toliau. Tai laikas naujiems eksperimentams. Šiais metais mes nusprendėme padovanoti draugams, kartu ir sau, koncertą su styginių kvartetu. Mes susisiekėme su kompozitoriumi Vyteniu Lisausku, kuris sutiko sukurti naujas aranžuotes mūsų dainoms, kurias pats ir atliko su styginių kvartetu. Taip atsirado ši dainos „The Rain“ versija.“ – sako grupės „Days of Eclipse“ įkūrėjas Aleksas.

Be grupės narių gyvo garso koncerte, įraše bei filmavime dalyvavo styginis kvartetas, kurį sudaro smuikininkas Martynas Vaickus, altistas Vytenis Lisauskas, violančelistas Vaidas Tamošiūnas, bei kontrobosistas Augustinas Treznickas. Tai buvo pirmas ir kol kas vienintelis toks koncertas „Days of Eclipse“ istorijoje. Ar bus išleistos likusios dainos, įrašytos su jais gyvo pasirodymo metu, audio ar video pavidale, grupės nariai nesiima spėlioti, tai parodys tik laikas.   

„Surengėme uždarą vakarą draugams, sugrojome keletą kūrinių, pabendravome, o koncertą įamžinome garso įraše. Iš visų dainų man labiausiai patiko „The Rain“. Manau, kad styginių kvartetas davė jai naują gyvenimą, ji įgavo kitą atspalvį, emociją, todėl buvo labai gaila suvokti, kad ši versija neišvys dienos šviesos. Postprodukcijos metu mes supratome, kad ši daina tikrai verta klipo. Nieko nebeliko, kaip tik filmuoti. Mes norėjome, kad gyvas garsas būtų papildytas vizualiai. Kalbant apie likusias dainas, kol kas planų neturime“ – savo mintimis dalinasi grupės vokalistė Miglė.

Pasak grupės „Days of Eclipse“ muzikantų, dainos bei klipo idėja lengvai įskaitoma – „tai daina apie žmogų, pasimetusį savo sapnuose, savo atsiminimuose. Trapi riba tarp praeities ir dabarties.“

VIDEO: Days of Eclipse - The Rain (String Quartet version)

Artimiausias grupės „Days of Eclipse“ pasirodymas įvyks kovo 28 d. Vilniuje, pramogų salėje „Vakaris Vilnius“, kur vilniečiai apšildys alternatyvaus roko grupę iš Didžiosios Britanijos „Antimatter”. „Days of Eclipse“ greitu metu taip pat planuoja surengti koncertus ir seniai lankytuose Lietuvos miestuose, bei turi labai daug planų artėjančiam festivalių sezonui. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą