2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Gyvos muzikos klube „Tamsta“ – dainuojamosios poezijos konkurso „Žemės ir pavasariai“ apdovanojimai ir koncertas

„Žemės ir pavasariai“ – tai geros muzikos ekspertų „Bardai LT“ jau trečius metus iš eilės organizuojamas dienos trukmės vyksmas, apimantis jaunimo dainuojamosios poezijos konkursą ir vakarinį koncertą, kuriame scenoje pasirodys ir bus apdovanoti konkurso laureatai. Koncerte taip pat dalyvaus ir žinomi dainų autoriai ir atlikėjai, rašoma renginio organizatorių pranešime spaudai.
Renginys
Renginys / Organizatorių nuotr.

Rugsėjo 23 d. nuo 12 val. Vilniaus mokytojų namų Baltojoje salėje vyks konkursas, kurio dalyvius vertins itin rimta komisija: kompozitorius, bardas Andrius Kulikauskas, dainuojantis aktorius Andrius Kaniava bei dainų autorius ir atlikėjas Darius Žvirblis.

O 20 val. jungtiniame vakaro koncerte gyvos muzikos klube „Tamsta“ pasirodys ir laureatus nuo scenos pasveikins komisijos nariai: Andrius Kaniava, Darius Žvirblis, taip pat Vygantas Kazlauskas, Giedrius Arbačiauskas, Gediminas Storpirštis. Renginį ves aktorius Džiugas Karoblis.

Vakaro koncerto antroje dalyje kiekvienas norintis galės pasinaudoti „laisvu mikrofonu“ ir atlikti savo (arba ne tik savo) kūrybos dainas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?