Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 20d. 08:41

Į Vilnių atvykstančios italės „Appasionante“: Stengiamės publiką suvilioti ne tik garsu, bet ir vaizdu

Italų dainininkių trio „Appassionante“
Organizatorių nuotr. / Italų dainininkių trio „Appassionante“

Gražios, seksualios ir nepaprastai talentingos – taip pasaulio spauda apibūdina italų dainininkių trio „Appassionante“ atlikėjas.

Ne veltui kolektyvo pavadinime užkoduota aistra, meilė ir ugnis. Trys sopranai Giorgia Villa, Stefania Francabandiera ir Mara Tanchis jau balandžio 22 d. Vilniaus kongresų rūmuose įrodys, kad yra vertos visų joms skiriamų gerų žodžių ir pakerės Lietuvos publiką koncerte, kuriame susilies muzika ir grožis.

Klasikos ir popstiliaus dainas atliekančios „Appassionante“ gražuolės gali pasigirti itin plačia koncertų geografija. Jų pasirodymai vyksta nuo Neapolio ir Lisabonos iki tolimojo Mauricijaus, nuo Vokietijos miestų iki pat Kazachstano. Atlikėjos yra koncertavusios FIFA bei UNICEF renginiuose, sukūrė populiarumo sulaukusią dainą „Wings“, skirtą skrydžių bendrovei „Air Berlin“, ir taip krito į daugelio vokiečių širdį, taip pat italės yra klasikinių muzikos festivalių dalyvės.

Klasikai suteikė seksualumo

MTV „Appassionante“ merginas vadina seksualiosiomis klasikos atstovėmis. „Visos trys jos turi klasikinės muzikos balsus, tačiau žvilgtelėjus į dainininkes atrodo, kad jos labiau tiktų šokių muzikos scenai nei operos scenai. Išties neįprasta, kad klasikos atlikėjos taip priblokštų savo grožiu. Jos jaunos, spontaniškos ir nuostabiai gražios. Tad nieko keista, kad ir „Appassionante“ muzika tobulai suderina tradicinės klasikos ir populiariosios muzikos detales“, – apie itales atsiliepė žinomo muzikinio kanalo kritikai.

Kaip sako viena solisčių Mara, mąstymas, kad klasika ar operos arijos yra nuobodžios ir pasenusios, nėra teisingas. „Operinė ir klasikinė muzika yra visiškai moderni. Tiesiog atlikėjas privalo ją taip suvokti ir taip interpretuoti“, – aiškino ji.

Pasak gražuolės Giorgios, kolektyvo muziką aistros pripildo Viduržemio jūros tautos temperamentas. „Į muziką sudedame viską, ką mylime gyvenime. Tai džiaugsmo, melancholijos ir aistros gyventi garsai, tačiau stengiamės publiką suvilioti ne tik garsu, bet ir vaizdu“, – kalbėjo dainininkė. Kolegė Stefania pridėjo, kad jos grupėje „Appassionante“ sujungė dvi įkvepiančias komunikacijos formas. „Niekur nenurodyta, kad privalome į sceną lipti vilkėdamos tradicines, uždaras sukneles. Erotiškumas ir muzika yra du labai daug aistros savyje turintys bendravimo būdai. Sujungti kartu, jie tampa labai įtaigūs“, – įsitikinusi S.Francabandiera.

Išmėginti neregėtą klasikinių balsų ir kerinčio moteriško grožio derinį Lietuvos klausytojai galės jau balandžio 22 d. Vilniaus kongresų rūmuose, kur skambės ne tik jausmingos itališkos baladės, bet ir tokie „Appassionate“ perdainuoti hitai kaip „Eurythmics“ – „Sweet Dreams“, „Queen“ – „Show Must Go On“ ir daugybė kitų.

„Appassionante“ – „Sweet Dreams“:

VIDEO: Appassionante - Sweet Dreams 2010

„Appassionante“ – „Maestrali“:

VIDEO: APPASSIONANTE "MAESTRALI" South Africa Johannesburg

 

Temos: 2 Italija Muzika
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės