Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 7d. 10:58

„Juke Train“: Indrės Jurgelevičiūtės muzika iš geležinkelio

indre-jurgeleviciute-juke-train-101
indre-jurgeleviciute-juke-train-101

„Juke Train“ yra muzikos kanalas, skatinantis gyvus ir novatoriškus atlikėjų pasirodymus. Galvokite apie tai kaip MTV Unplugged ant bėgių. Traukinių stotys, traukinių depai ir bėgiai tarnauja kaip fonas originaliai idėjai ir pasirodymams. „Juke Train“ yra vienintelis muzikos kanalas pasaulyje, kuris transliuoja pasirodymus iš geležinkelio.

„Juke Train“ tikslas – suteikti originalų būdą pasiekti kontaktą tarp atlikėjo ir klausytojo, ir tai išplatinti visame pasaulyje.

Kiekvieną savaitę pristatome žinomų, ar dar tik pradedančių groti ir populiarėti atlikėjų pasirodymus. Nuo šiol kartu su 15min kviesime pakeliauti ir susipažinti su muzika ir menininkais iš viso pasaulio ir Lietuvos.

Indrė Jurgelevičiūtė – talentinga kanklininkė ir dainininkė, kurios muzikoje dera gimtinės tradicijos ir įvairių pasaulio kultūrų garsynas bei šiuolaikiniai stiliai. Indrė dalyvauja įvairiuose projektuose Lietuvoje ir užsienyje, tarp kurių pripažinimo sulaukusi world music grupė „Merope“, bendradarbiavimas su afrikiečių etno muzikantais projektuose „MaLituanie“ bei „Solo & Indrė“. Įvairiapusių gebėjimų atlikėją galima išvysti koncertuojant džiazo, klasikinės, chorinės, šiuolaikinės ar alternatyvios muzikos festivaliuose, solidžių kolektyvų gretose.

Šią savaitę kviečiame iš naujo atrasti kankles – unikalų, tik mūsų regionui būdingą ir užsienio muzikantų bei prodiuserių vertinamą ir egzotika laikomą instrumentą.

VIDEO: Indrė Jurgelevičiūtė - Juke Train 101

Daugiau informacijos – čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos