Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Juke Train“: muzika iš geležinkelio

Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Traukinių stotys, traukinių depai ir bėgiai kaip fonas pasirodymams. MTV Unplugged koncertai, tik ant bėgių. Visa tai – „Juke Train“ – muzikos kanalas, skatinantis gyvus ir novatoriškus atlikėjų pasirodymus. Vienintelis muzikos kanalas pasaulyje, kuris transliuoja pasirodymus iš geležinkelio.

Skaitmeniniai pardavimai ir tiesioginiai parsisiuntimai iš interneto prigesino muzikos albumų pardavimą, bet tuo pačiu metu įkvėpė muzikantus ieškoti naujų kelių, kaip pristatyti muziką. Pirmą kartą per dešimtmečius, gyva muzika užima dominuojantį vaidmenį kūrinio platinimui tiek naujų, tiek gerai žinomų menininkų veikloje.

„Juke Train“ tikslas – suteikti originalų būdą pasiekti kontaktą tarp atlikėjo ir klausytojo, ir tai išplatinti visame pasaulyje.

Kiekvieną savaitę pristatome žinomų, ar dar tik pradedančių groti ir populiarėti atlikėjų pasirodymus. Nuo šiol kartu su 15min kviesime keliauti ir susipažinti su muzika ir menininkais iš viso pasaulio ir Lietuvos.

Šią savaitę pristatome „Barcelona Gipsy Balkan Orchestra“ iš Ispanijos. Šiuolaikinis, unikalus ir ypatingas kolektyvo skambesys kyla iš skirtingų kultūrų skonių derinio: nenuilstančio ir aistringo klezmerio, romų tradicijų bei ritmų, energingos Balkanų muzikos. Grupės atliekama alkanų muzika peržengia regiono geografines ribas ir puoselėja visų tradicijų, kurios tik kaidaise egzistavo šiose žemėse, turtus: aškenazių, žydų, sefardų, romų, osmanų, arabų ir kitų.

Daugiau apie projektą – čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą