Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Juke Train“: „Parranda polar“ muzika iš geležinkelio

Šaltinis: 15min
0
A A

„Juke Train“ yra muzikos kanalas, skatinantis gyvus ir novatoriškus atlikėjų pasirodymus. Galvokite apie tai kaip MTV Unplugged ant bėgių. Traukinių stotys, traukinių depai ir bėgiai tarnauja kaip fonas originaliai idėjai ir pasirodymams. „Juke Train“ yra vienintelis muzikos kanalas pasaulyje, kuris transliuoja pasirodymus iš geležinkelio.

„Juke Train“ tikslas – suteikti originalų būdą pasiekti kontaktą tarp atlikėjo ir klausytojo, ir tai išplatinti visame pasaulyje.

Kiekvieną savaitę pristatome žinomų, ar dar tik pradedančių groti ir populiarėti atlikėjų pasirodymus. Nuo šiol kartu su 15min kviesime pakeliauti ir susipažinti su muzika ir menininkais iš viso pasaulio ir Lietuvos.

Šią savaitę nuotaiką kels nuostabus trio „Parranda Polar“, kurie atneša jums Pietų Amerikos karštį – tropinę cumbia! „Man cumbia tai mažas tropikų kaimelis asilais, futbolą žaidžiančiais vaikais gatvėje, atsipalaidavusiais senais žvejais, kurie lošia kortomis. Tai kitas pasaulis, tai paprasta, tikra, nuoširdu. Tai yra jausmas. Štai kas yra cumbia“ teigia grupės įkūrėjas Adomas Koreniukas

Tu negali nepasiduoti šios muzikos ritmui, atsipalaidavimui, melodija nusineša visas problemas ir priverčia šypsotis iš visos širdies. Tau belieka tik šokti šokti šokti. Nuostabioji „Parranda Polar“ kviečia kartu prisišaukti tropikų saulę ir karštį.

A bailarrr gente! ESOOOO!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą