Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Kaunas Jazz 2012“ rengėjai neabejoja, kad festivalis dar turi parako

Jonas Jučas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Jonas Jučas
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį Kauno valstybinėje filharmonijoje tradicinį festivalį „Kaunas Jazz 2012“ pristatė jo sumanytojas Jonas Jučas, meno vadovė Indrė Jučaitė, madų šou koordinatorė Marina Kolesinksienė ir dizainerė Diana Rūta Stankevičienė.

XXII tarptautinis džiazo festivalis „Kaunas Jazz 2012“ vyks balandžio 26–29 dienomis Kaune, o balandžio 30 d., žiūrovų pageidavimu, bus surengtas vienintelis festivalio koncertas Vilniuje, Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje, gros saksofonistas Davidas Sanchezas.

„Kaunas Jazz“ rengėjai neabejoja, kad šiandien festivalis yra toks pat reikalingas ir žiūrovų pageidaujamas, kaip ir prieš 10 ar 20 metų. Festivalyje dalyvaus atlikėjai iš Lietuvos, Austrijos, Suomijos, JAV, Lenkijos, Prancūzijos, Izraelio. Pusė iš 16 koncertų bus nemokami.

Kaip visada, atlikėjai koncertuos Vienybės aikštėje, klube "Combo", Vytauto Didžiojo bažnyčioje, Kauno choralinėje sinagogoje, tačiau tradicinių ir festivalio atrodo jau neatskiriamų koncertų VDu Didžiojoje salėje šiemet nebus, nes ji remontuojama, todėl dalis renginių persikels į Kauno filharmoniją.

Didelio žiūrovų susidomėjimo kasmet sulaukiantis renginys šiemet pasiryžo užkariauti naujas erdves. Pirmą kartą Lietuvos džiazo istorijoje baigiamasis festivalio koncertas vyks didžiausioje šalyje – 15 tūkstančių žiūrovų talpinančioje – „Žalgirio“ arenoje, kurioje koncertuos magiško balso savininkė Lizz Wright su grupe (JAV). 

Nuo 1991 metų vykstantis „Kaunas Jazz“ festivalis tapo visos Lietuvos kultūrinio gyvenimo dalimi – reprezentuoja Lietuvą ir Kauno miestą bei suteikia jam išskirtinę dvasią ir unikalų džiazavimo polėkį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau