Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune viešės maskvietiškas džiazas

Energingo džiazo koncertą Kaunui dovanos grupė „Jazzator“ iš Maskvos.
Ninos Voronovos nuotr. / Energingo džiazo koncertą Kaunui dovanos grupė „Jazzator“ iš Maskvos.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Gerais koncertais garsėjanti „Punto Pizza“ pristato svečių iš Rusijos koncertą. Antradienio vakarą kauniečiams koncertuos grupė „Jazzator“ iš Maskvos.

Free jazz grojantys maskviečiai į Kauną atvyks pirmąsyk. Savo šalyje jiems jau nereikia prisistatyti: 2009 metais grupė viename iš svarbiausių nepriklausomos Rusijos muzikos festivalių „Empty Hills“ buvo nominuota kaip metų atradimas. Tais pačiais metais „Jazzator“ du kartus kocertavo Vilniuje, kur susilaukė daug dėmesio. Šio turo metu muzikantai užsuks ne tik į Lietuvos sostinę, bet ir kitus miestus, tarp jų pateko ir Kaunas.

Ninos Voronovos nuotr./Vokalistė Marina Sobyanina
Ninos Voronovos nuotr./Vokalistė Marina Sobyanina

„Kauniečiai turės puikią progą pasimėgauti retai mieste skambančia tokio pobūdžio jazz muzika. „Jazzator“ muzikoje džiazo laisvė maišoma su roko ir funk energija. O tai – neįtikėtinas derinys“, – sakė į Kauną koncertuoti muzikantus iš Rusijos pakvietęs Armantas Gečiauskas-Arma.

Grupės branduolys – vokalistė Marina Sobyanina, koncertuose grojanti pianinu, taip pat būgnininkas Sergey Balashovas. Jų gerbėjus žavi tai, kad kiekvienas grupės koncertas skirtingas. Tiek koncertuojant, tiek įrašant dainas duetui talkina skirtingi kviestiniai muzikantai, grojantys bosine gitara, klarnetu, fleita, smuiku ir kitais instrumentais.

„Jazzator“ kauniečiams gros kovo 15 d., 19 val., „Punto Pizza“, Kęstučio g. 6.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą