Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 balandžio 3d. 12:05

Kauno filharmonijoje – dviejų talentingų solisčių koncertas

Kauno valstybinėje filharmonijoje koncertuos pianistė A.Mazurkevich ir A.Tonkikh, dirigentas – V.Kaliūnas.
Organizatorių nuotr. / Kauno valstybinėje filharmonijoje koncertuos pianistė A.Mazurkevich ir A.Tonkikh, dirigentas – V.Kaliūnas.
Kauno valstybinėje filharmonijoje – dviejų konkursuose įvertintų solisčių pasirodymai. Jau šį penktadienį kartu su Kauno miesto simfoniniu orkestru pasirodys „Kaunas Piano Fest 2018“ publikos prizo nugalėtoja iš Vokietijos pianistė Alexandra Mazurkevich ir IV tarptautinio klasikinės muzikos atlikėjų konkurso „Kaunas Sonorum“ konkurso „Grand Prix“ laimėtoja sopranas iš Baltarusijos Albina Tonkikh.

Kaip rašoma pranešime spaudai, kviesti jaunus talentingus muzikus į didžiąją sceną yra Kauno miesto simfoninio orkestro tradicija – kasmet surengiama po kelis koncertus, kuriuose pasirodo tarptautinių konkursų laureatai iš įvairių pasaulio šalių.

Koncerte solistės ir orkestras atliks kompozitorių V.A.Mozarto, L. van Bethoveno, Dž.Verdžio, R.Štrauso, G.Donizečio kūrinius, dirigentas – Vilmantas Kaliūnas.

Koncertas Kauno valstybinėje filharmonijoje – balandžio 5 d, penktadienį, 18 val.

Apie solistes

Alexandra Mazurkevich baigė bakalauro studijas Štutgarto aukštojoje muzikos ir teatro mokykloje.

Šiuo metu pianistė studijuoja pas profesorių Michael Hauber. A. Mazurkevich 2018 metais tapo „Massarosa“ Tarptautinio pianistų konkurso nugalėtoja, taip pat pelnė antrąją vietą „Palma ’Oro“ konkurse „San Benedetto del Tronto“. 2017 m. Tarptautiniame konkurse „Pianale Schlitz“ gavo ypatingą apdovanojimą – „Fundación Eutherpe“.

Nuo 2015 m. pianistė yra remiama asociacijos „Live Music Now“ Vokietijoje. A.Mazurkevich reguliariai rengia savo solo koncertus Vokietijoje, Estijoje, Ispanijoje, Rusijoje, Italijoje. Pianistės repertuaras yra platus ir įvairus. Ji dalyvauja įvairiuose projektuose su dainininkais ir instrumentalistais, taip pat daug dėmesio skiria kamerinei muzikai.

Klasikinį dainavimą Baltarusijos valstybinėje muzikos akademijoje studijavusi sopranas Albina Tonkikh 2017 m. pripažinta geriausia tarp 605 klasikinės muzikos atlikėjų „Kaunas Sonorum“ konkurse dalyvavusiųjų atlikėjų iš 24 šalių (nuo 6 iki 23 metų).

Greta pagrindinio konkurso prizo atlikėja buvo apdovanota specialiuoju Baltarusijos respublikos ambasados Lietuvoje prizu, taip pat Kauno miesto simfoniniu orkestro specialiuoju prizu – pasiūlymu orkestro pavasario koncertiniame sezone atvykti į Kauną ir čia surengti koncertą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešimas spaudai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

21:34
03:06
00:15

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/