Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kitokią muziką mylinčius 15min.lt skaitytojus naujienomis lepins manoMUZIKA.lt

„The Editors“ – viena iš muzikos portalo jau pakalbintų grupių.
Grupės archyv. nuotr. / „The Editors“ – viena iš muzikos portalo jau pakalbintų grupių.
Šaltinis: manoMUZIKA.lt
0
A A

Gera žinia geros muzikos gerbėjams – 15min.lt pradeda bendradarbiauti su muzikos portalu manoMUZIKA.lt, kuris neseniai atšventę simbolinį pusės metų gimtadienį. Tikėdami, jog muzika gali pakeisti pasaulį, muzikos naujienų portalo autoriai vienbalsiai teigia: pradžia buvo nebloga, tačiau apetitas auga bevalgant...

Viena populiariausių manoMUZIKA.lt rubrikų – „ManoINTERVIU“. Ją jau spėjo papuošti pokalbis su grupe „The Editors“, Didžiojoje Britanijoje išleidusia du platininius albumus; su indie folko žvaigždėmis „Bombay Bicycle Club“; akustinės muzikos genijumi iš Jungtinės Karalystės „Fink“; hito „Mmm Mmm Mmm“ kūrėjais „Crash Test Dummies“; JAV rokeriais „The Airborne Toxic Event“ ir kitais žinomais atlikėjais.

Šiuo metu manoMUZIKA.lt autoriai jau yra sutarę dėl išskirtinių pokalbių ir su kitomis muzikos pasaulio žvaigždėmis. Tai viena iš retų progų jas tokiu būdu pristatyti gerbėjams Lietuvoje.

Be to, šio muzikos portalo skaitytojams siūlomos anksčiau įvykusių „The National“, „Death Cab For Cutie“, „Bright Eyes“, „Glasvegas“, „Beady Eye“ ir kitų kokybišką muziką grojančių kolektyvų koncertų apžvalgos. Specialieji portalo korespondentai Briuselyje ir Niujorke žada, kad tokių apžvalgų tik daugės.

„Nesiekiame tapti masiniu reiškiniu. Mūsų tikslas – pasiūlyti alternatyvą ir padėti ant lėkštutės kitokios muzikos naujienas, šviežiausius (ir dar neatrastus) singlus, išskirtinius interviu ir koncertų aprašymus. Vertiname muziką, todėl norime ja dalintis, apie ją rašyti ir leisti sužinoti kitiems”, – kalbėjo portalo manoMUZIKA.lt bendraminčiai.

Planuose – koncertai

Paklausti ar nežada Lietuvoje organizuoti grupių, apie kurias rašo, koncertų, muzikos naujienų portalo kūrėjai teigė, kad tai – vienas pagrindinių ateities tikslų. „Netrukus ketiname surengti vienos grupės, apie kurią rašėme, pasirodymą. Svajojame, kad šis koncertas įvyktų per pirmąjį „manoMUZIKA.lt“ gimtadienį”.

Taigi, kitokios muzikos mylėtojams kelrodis jų muzikiniame pasaulyje Lietuvoje jau atsirado. Tai portalas www.manomuzika.lt. Tikimės, kad jį atras ir muziką mylintys 15min.lt skaitytojai.

Šiandien muzikos portale skaitykite:

Sinead O‘Connor paneigė kalbas apie savižudybę.

Jaunojo britų atlikėjo Ed Sheerano svajonių debiutas albumų tope

Išgirskite naują Radiohead lyderio Thomo Yorko kūrinį

Naujienos apie mažai girdėtą Keaton Henson ir jo debiutinį albumą

Niekur neišleistas šokių muzikos korifėjų “Daft Punk” kūrinys.  

Jaunojo muzikos genijaus Jameso Blake pasirodymas BBC Radio 1 eteryje

Rubrikoje „manoISTORIJA“įspūdžiai apie septynerius metus lauktą naują „Blink 182“ albumą.

manoMUZIKA.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau