Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 lapkričio 5d. 09:36

Kostas Smoriginas grįžta su geriausių dainų koncertais

Kostas Smoriginas
Jono Danielevičiaus nuotr. / Kostas Smoriginas
Lapkričio 6-ąją į Marijampolės kultūros centrą, lapkričio 9 dieną – Panevėžio muzikinį teatrą ir gruodžio 2 dieną – Šv. Kotrynos bažnyčią grįžta dainuojantis aktorius Kostas Smoriginas, kuris po ilgos pertraukos surengs išskirtinius geriausių dainų koncertus.

Aktoriaus atnaujintoje dainų programoje skambės geriausi, publikos pamėgti kūriniai. Scenoje K.Smoriginui pritars ištikimas bendražygis, jo dainų aranžuotojas, kompozitorius Audrius Balsys ir naujai prisijungęs gitaros virtuozas Martynas Kuliavas.

Šie koncertai tarsi K.Smorigino kelio retrospektyva: nuo dar jaunystėje sukurtų dainų, „Aktorių trio“ laikotarpio iki naujų, išskirtinai tik pagal aktoriaus vaidmenis poeto Rimvydo Stankevičiaus parašytų dainų tekstų.

Visa programa atspindi kūrėjo pamąstymus apie gyvenimą ir tarnystę, menininko poziciją ir jo vietą visuomenėje. Artistas tik jam būdingu, atpažįstamu stiliumi – veržliai, įtaigiai, išmintingai, ironiškai ir viltingai – kalba apie tai, kas svarbu, kas skauda, kas džiugina, kas priverčia liūdėti.

Su bičiuliu, kompozitoriumi, aranžuotoju A.Balsiu K.Smoriginas dirba ne pirmus metus. Talentingas ir jautrus muzikantas yra aranžavęs keletą bardo kompaktinių plokštelių (taip pat ir paskutinį „Albumą“ (2013), kūrė muziką spektakliams. Tačiau viename koncerte, kaip scenos partneriai, jie pasirodo nedažnai.

Prie naujos programos prisijungia ir ilgametę sceninę patirtį turintis gitaristas M.Kuliavas, kurio virtuoziškai valdoma gitara suteiks publikos pamėgtoms K.Smorigino dainoms naujų atspalvių.

Visi trys kūrėjai teigia, kad kartu jaučiasi komfortiškai, papildo vienas kitą, o repeticijų laikas – įdomus ir turiningas.

Pasižiūrėti ir išgirsti trijų talentingų menininkų bendro muzikinio darbo kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:14
01:01
03:15

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°