Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gegužės 8d. 16:24

Kristupo vasaros festivalis – tarp Europos stipriausiųjų

Martyno Levickio ir Klaipėdos kamerinio orkestro koncertas
Juozo Siruso nuotr. / Martyno Levickio ir Klaipėdos kamerinio orkestro koncertas

Kristupo festivalis savo 23-iąją vasarą pasitinka pelnęs išskirtinį tarptautinį pripažinimą – „EFFE Label“ įvertinimą. Jis skiriamas už meninę kokybę, inovatyvumą, gebėjimą įtraukti vietos bendruomenę ir kartu sudominti Europą bei pasaulį.

„Europe for Festivals, Festivals for Europe“ (EFFE) – tai Europos Sąjungos remiamas Europos festivalių asociacijos (EFA) projektas. EFA su partneriais visoje Europoje siekia suburti Senojo žemyno festivalius ir pristatyti turtingą Europos festivalių kultūrą visam pasauliui.

Pirmasis „EFFE Label“ projektas bei jo surengti apdovanojimai vyko 2015–2016 metais. O šiais metais iniciatyva subūrė 715 festivalių iš 39 šalių. Gegužės 4 d. Vysbadene (Vokietija) tarptautinės komisijos pirmininkas seras Jonathanas Millsas paskelbęs rezultatus, priminė bendradarbiavimo svarbą kultūrai, menininkams, publikai ir džiaugėsi, jog EFFE Label festivaliai tapo „stiprios tarptautinės bendruomenės dalimi“.

Kristupo vasaros festivalį komisija įvertino „už europinę dvasią, kurią sukuria puikus valdymas, įdomi programa, puoselėjamos vertybės bei netikėti bendradarbiavimai. Didžiausia šio festivalio stiprybė – atvirumas savo auditorijai bei sėkmingas naujovių diegimas.“

Patekęs greta stipriausiųjų, Kristupo vasaros festivalis šiais metais taps EFFE tarptautinės žiniasklaidos kampanijos dalimi, kviesdamas ne tik į intriguojančius pasirodymus, bet ir garsindamas Lietuvos vardą visame pasaulyje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės